Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 kg-os fogyás. Hogyan valósít...

8 kg-os fogyás. Hogyan valósíthatom ezt meg és mennyi idő alatt kb, ha (. )?

Figyelt kérdés

Szóval, bővebben:

164 cm vagyok és 70 kiló. Ez szörnyű... Olyan ocsmány vagyok. Nagy combok és ráadásul itt a nyár. Kétségbe vagyok esve. Semmi erőm nincsen. Ha meglátom, hogy valaki mellettem édességet eszik, azonnal elmegy a kedvem a diétától. És nem megy... nem tudom leadni... a mozgáshoz nagyobb kedvem lenne, de a szívem nem bírja a futást pl. Mit kellene tennem? Elegem van mindenből. Mindenki 45-50 kg... A combomból szeretnék lefogyni. Hogyan fogyhatnék le 8 kilót? Az 50 kg lenne a cél, de kezdetnek 62 kg is jó lesz. Mennyi idő alatt? Mit egyek? Mennyit sportoljak egy nap?


Ne okoskodjanak egyesek, úgysem érhetnek meg. Nem érthetik, hogy milyen rossz ilyen csúnyának, túlsúlyosnak lenni.


13/L



2015. máj. 14. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdetnek az is sokat számít - kalóriaégetésnek és az izmaid, keringési rendszered megerősítésének is -, ha tempósan gyalogolsz a városban mindennap egy-két órát. Járj el rendszeresen kirándulni, ha van lehetőséged.


Minél több mozgás, annál jobb, de az a főszabály, hogy fogyási célból annyit már nem érdemes mozogni, hogy borzalmasan megéhezz és plusz táplálékot kelljen magadhoz venni miatta.


Evésnek meg, ha nem is tudsz ellenállni az édességeknek (bár azért próbálj meg persze) egyél minél több diétás kaját, (húst, zöldségeket), nassolj rendszeresen répát, salátát, igyál sok vizet, és akkor a gyomrodban is kevesebb hely lesz a torkoskodáshoz, amikor összefutsz két szelet tortával.

2015. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!