Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Rékával tudok láthatóan...

Rubint Rékával tudok láthatóan fogyni 8 hét alatt?

Figyelt kérdés
Rubint Réka 20 perc önmagadért tornáját szeretném elkezdeni + természetesen ugye diéta. Szerintetek ezzel 8 hét alatt lehet látható eredményt elérni? Most 170 centi magas vagyok és 68 kiló, lány. Nem kifejezetten súlyra szeretnék fogyni, hanem alakra.

2015. máj. 19. 17:06
 1/9 anonim válasza:
53%
Nem.
2015. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Max, ha mellé még mozogsz mást is.

Csináld minden 2.Nap rekat, bar fogalmam nincs,mi van abban a videoban, többi napon meg fuss minimum fél órát.

2015. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A futástól nem zsírt hanem cukrot éget a szervezetünk az egyenletes, kicsit intenzív séta, amit nem szakítunk meg hanem egyfolytában minimum 30-40 percig végzünk, na azt kell csinálni, az égeti el a zsírt. De léteznek személyi edzők tőlük ugyanzt meg tudod kérdezni szerintem :)
2015. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is pont ennyi voltam!Napi 20-40 perc Rékával és diéta két hónap alatt 10 kg mínusz :-)
2015. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

# 4 Hagyjál már... Milyen diéta, naponta csak egy marék szotyit ettél?


Tökéletes étrend és komoly mozgás(tehát nem 20-40 perc ugrabugra) mellett is 0.5-1 kg-t lehet fogyni zsírból egy hét alatt. Ha te két hónap alatt tíz kg-t fogytál akkor vagy éheztetted magad és izomból/vízből ment le egy csomó, vagy rossz a mérleged.

2015. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem éltem szotyin kedves utolsó,azóta is szoktam edzeni és 1,5 éve tartom a formám.Feszes a combom,lábam,fenekem és formás :-)
2015. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

5-ös, félre a szkepticizmussal! Én 1200kcal személyre szabott kiegyensúlyozott dns alapú étrend, nagyon mérsékelt mozgás, és stabilan heti 1kg-ot fogyok 11 hete... Miért ne lehetne ezt még überelni 15%-kal?! 4-es, gratulálok!


Kérdező, persze, tornázzál, legyél formás, de tudd, a fogyásod a diétádon, és nem a tornádon fog múlni!!!

2015. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavaly februártól én is lefogytam csak Rékával és diétával kb két hónap alatt 8 kg-ot kb (80-ból). Mondjuk általában többet csináltam mint napi 20 perc. Nem éheztem csak nem ettem kenyeret sütit hanem húsokat és zöldségeket főképp és írtam és számoltam a kalóriákat és egy deka nem jött vissza mikor leálltam vele és szemmel látható volt a ruháim meg nagyok lettek. Amikor újra elkezdtem rá tornázni meg diétázni fogytam ismét , de már sokkal több időre és erőfeszítésre van szükség minden dekáért, most már érzem , hogy a Rékázás kevés, kéne valami intenzív pörgős, néha Péntek Enikőzöm na az fullaszt, de szeretnék eljárni majd vizsgák után futni. Most 66 kg vagyok.
2015. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább Péntek Enikő, neki nagyon jó pörgős dvd-i vannak, vagy Rubint Réka új dvd-jén van egy kardió blokk, a többi inkább erősítő-alakformáló, tehát nem túl intenzív. Persze mehet az általad említett gyakorlatsor is, csak mellé fuss.
2015. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!