Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzés tudok így csináln...

Mumusan kérdése:

Milyen edzés tudok így csinálni ami hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretnék 16 kilót fogyni. Az étrendet úgy gondolom kevés szénhidráttal meg tudom oldani. Viszont a mellméretem miatt nem tudok semmi ugrabugrálós edzést végezni, se futni. Konditerem nincs a közelben, tehát itthoni edzés kellene. A sétálás kevés nekem.

2015. máj. 24. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A sétálás mindenkinek kevés, az nem edzés :)


Alap erősítő gyakorlatokat mennyire ismered?


A sárga kapszulában, a fegyencedzésben is megtalálod őket (netről könyvek) vagy a builder.hu alapgyakorlatai között, ha 5 percet keresel.


Netes videók pl. bodyrocktv youtube-on. Rengeteg van, sok jó arra, hogy átmozgassa a tested, stimulálja az izomzatodat.


De a fogyás az étrend, kalóriadeficit kérdése. Ami persze tényleg reálisabb alacsony ch-val, de az is fontos, hogy a többi étellel se vigyél be értelmetlenül nagy mennyiségű fehérjét vagy zsírt, csak amennyi elég neked. Ezt meg egyénileg kell kitapasztalni, jó ételekkel könnyen fogy az ember, nem kell sokat szívni a mennyiségek számolgatásával.


Ugye lényegében véve ezekről kérdeztél, ha jó az étrended akkor fogysz, mellette erősíts.

2015. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy jó sportmelltartót és máris futhatsz, ugrabugrálhatsz. Nekem 75D van (természetes nem feltöltött) de sohasem zavart.
2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sportmelltartót hordok alapból. És E-F-es vagyok. A D-s kicsi.

Köszi első, akkor letöltöm a fegyencedzést. Már megtapasztaltam mi az a kaja ami fogyaszt.

2015. máj. 24. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugrálást és futást én sem végzek, nem esik jól, annyi más lehetőség van. Nekem ugyan elég volt a séta a múltban (főleg a 30 km-esek, hegyen), de most már erősödnöm is kéne s ugye a túrázás nem mozgat meg minden fontos izomcsoportot.

Tornavideók (low impact, ugrálás nélkül), súlyzós edzések, ilyesmikkel próbálkozom. Ez egy jó étrenddel s odafigyeléssel elég jó módszer, nem tudok jobbat.

2015. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
úszás, otthoni erősítés
2015. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!