Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire hatásos? Max.2-3...

Ez mennyire hatásos? Max.2-3 hét alatt. (könnyen fogyok) Tudni kell, hogy 13 vagyok,90 kiló. Bírom az edzést, nyugo xD

Figyelt kérdés

hétfőtől péntekig:

100 guggolás (napi 2x)

100 hasprés (napi 2x)

Futás (legalább 2x vagy 3x. Reggel, napközbe és este)

Viszont ott a + séta :D

Az egészséges kajákat se hagyjuk ki..


Viszont hétvégente:


50 guggolás (2x MAXIMUM)

50 hasprés és felülés (2x/3x)

Futás (1x)

És persze a séta kihagyhatatlan :D

Na meg az egészséges kaja...



2014. szept. 15. 18:11
 1/4 anonim válasza:

Hát ezzel talán 2-3 hónap alatt lefogysz pár kilót, de ha gyorsan fogysz, akár tízet :D Azért valljuk be, a 100 hasprés nem feltétlenül fárasztó.

Egy tanács: a futás agyban dől el! Ha azt mondod, hogy megcsinálom, és nem állok meg, akkor le tudod futni.


Én is 13 vagyok, de 59 kiló, és én is fogyni akarok :D

2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na..ez kamunak tűnik..ha könnyen fogynál nem lennél 90kiló,ha bírnád a mozgást akk már sportolnál valamit és szintén nem lennél 90kiló..90kilót nem 2-3hét alatt szedtél fel..gondolom..fizikai képtelenség..szerintem,ha valamennyi igz abból hogy sportoltál meg jól eszel és úgy vagy 90kg akkor menj orvoshoz..pajzsmirigyeddel lehet valami gond..

90kilóval ne fuss..hacsak nem vagy 190cm 13évesen az akkor baromi sok..értem én hogy a futás is kardio de ne azzal kezd..ússz,biciklizz,végezz intervallumos edzést..de most magában guggolás meg hasprés nem ér semmit..abban nem fáradsz el,nem dolgoztatja meg minden izmod,nem izzadsz még meg sem..szerinted beindul a zsírból való fogyás?Nem..lokális nincs..

2014. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem annyira lehetetlen. Talán csak baromira lusta.

Én is gyorsan fogyok (sajnos gyorsan hízok is), és hamar ráállok napi 1-2 óra intenzív mozgásra. De ha csak egyszer-kétszer kimarad a dolog, ráadásul megszakítom a diétám... Na akkor könnyen előtör a lusta énem.

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második dhágam :D Figyeljé' má' :D Hallod.. Én most akarom elkezdeni ezt az edzést, azért vagyok disznóka mert eddig nem mozogtam.;) Most akarok... Szval nem kamu hogyha bírnám az edzést nem lennék kövér csak tudod..lustaság :*

Többieknek kösz a választ 💖

2014. szept. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!