Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 15 évesen fogyok 25kg-ot,...

Ha 15 évesen fogyok 25kg-ot, lógni fog a bőröm?

Figyelt kérdés

Eddig -10kg-nál tartok, még 15 hátra van, eddig nem vettem észre, hogy lógna a bőröm, de még a nagy része hátra van.

Természetesen lassan, megfelelő étkezéssel, megfelelő mozgással akarom leadni. Még a nyáron olyan 8-10 kg-t szeretnék fogyni, a többit pedig utána, hogy kb karácsonyra legyen megfelelő. Mit gondoltok? Illetve a melleim lógni fognak? Esetleg van rá lehetőség, hogy még nőni fognak és 'kitöltik' a bőrt?

Előre is köszönöm a válaszokat, minden normálisra megy a zöld pacsi. :)

14(nyáron leszek 15) /L

170cm, 75kg



2015. máj. 29. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 16 évesen fogytam 3 hónap alatt 15 kg-t és nagyon meglátszik. :(

A melleim mindig is lógtak, de annyit mondhatok, hogyha egyszer elvesztik a rugalmasságukat, akkor azon már csak plasztikával javíthatsz. :/

Mondjuk nekem sajnos nagyon rossz bőröm van, mindennek a nyoma megmaradt rajta (hízás, fogyás, rossz testtartás, foltok, hegek)...

Óvatosan! Lényeg a fokozatosság, egészséges étkezés, rendszeres sport, sok-sok folyadék, testápoló krémek és minden rendben lesz! :)

18/L

2015. jún. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok,kicsit több,mint 20 kilót fogytam,nem lóg a bőröm.

(168cm 65kg-ról 44.5-45re.)

2016. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már látszik hogy lóg, akkor elkéstél, az - valószínűleg - úgy is marad!
2016. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Scav ***** válasza:
Lassan fogyj. Persze, nehéz ezt így betartani, ha egyszer megjön a lendület, a tenni akarás, de muszáj lassan fogynod, úgy a bőröd követni fogja és nem lesz baj. A gond mindig abból adódik, hogy túl rövid idő alatt fogynak sokat és a bőr "úgy marad", nem tud alkalmazkodni. Óvatosan, fokozatosan kell lemennie a feleslegnek. Lehet nem ártana egy edzővel, fitness oktatóval konzultálni, hogy hogyan lehetne ezt belőni. Egyedül elég nehéz megsaccolni, hogy mennyit és mit kell enned, mennyit mozogj, hogy ne történjen hirtelen.
2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!