Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. A kislányomm...

Fogyni szeretnék. A kislányommal vagyok gyesen. Tudnátok nekem olyan hatasos fogyókúrát javasolni, ami család mellett kivitelezhető? Vagy esetleg étrendkiegészítőt?

Figyelt kérdés
Nem sok lehetőségem van a mozgásra. Max itthon tornázok. Minden nap főzök a családra, ők nem díjazzák az egészséges ételeket. Anyagilag sem tudom kivitelezni. Kb 20 kg-ot szeretnék leadni. Előre is köszönöm a segítséget.

2015. jún. 5. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor dolgozz meg érte. Ennyi.
2015. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyira tudom szeretni azokat az embereket, akik itt tudnak ítélkezni... LEHET hogy oka van annak hogy nem futja rá. Ez nem merült fel benned? Vagy esetleg a gyerekeimnek szeretnék mindent megadni, bizonyos keretek között. Van egy fél éves kislányom és egy szellemileg sérült, mozgáskorlátozott kisfiam. Remélem elég büszke vagy magadra... És hidd el szívesebben eljárnék dolgozni és tudnám azt hogy a fiam egészséges, minthogy itthon ápolom. És uram bocsá' szeretnék valamelyest jobban kinézni.
2015. jún. 5. 16:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Hipermarketekben veszek lazacot, OK, tenyésztett, de ez van. Legutóbb 360 ft/kg áron vettem (de azt hiszem, van, amikor duplája... nincs nagy tapasztalatom benne, 3 alkalom volt eddig? egy féláron akciózva 360, egy több, egy élből 360), minimális hulladékkal, a tiszta hús, bőr és háj (utóbbit nem muszáj venni, de én szeretem) 400/kg-ra jöhetett ki, szép nagy szeletek voltak. Nem tudom, nekem ez elég olcsó, de még a 800/kg is. Hipermarketek halpultjánál gyakran van, nyersedék vagy halcsont néven, egy lazacdarabot egyszer lemértem, volt 50 deka? Némi gerinc plusz rengeteg rózsaszín hús. Nekem megéri, ha tenyésztett is, mert finom, s nagyon szegények vagyunk. A legolcsóbb fehérjeforrás, amit tudok s hajlandó is vagyok megenni. De mivel jól akarok lakni, az ár/kalória arány is érdekel s persze az íz.

A finom húsokat csak bevágja az ember serpenyőbe vagy sütőbe egy kis sóval, max. még borssal és megsüti. Semmi nem kell hozzá, csak persze a zöldség mellé :)


A zöldséges rizshez pedig vegyes zöldségeket sütök zsírban (hagyma, cukkini, répa, miegymás, sok lehetőség van. a borsót a végén adom hozzá, az nekem alap bele :)), majd összekeverem főtt rizzsel. Ennek van fűszerezése, sokféle lehet. Szójaszósz, paprikakrém, curry, egyéb indiai fűszerek... Ki mit szeret. Persze már alapból se rossz...

2015. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ettem már lazacot rendes áron véve, sőt étteremben is. Semmivel nem volt finomabb, mint a párszáz forintos "nyesedék", kivéve a nyers, de még az sem annyira top, mint a tengerpart mellett egészen frissen. No, a nyesedéket nem eszem nyersen, ugye, az ugrott, de azért sütve is jó a lazac, főleg, hogy így nyesedékként nem filét kap az ember. Nekem a filé kicsit száraz is (tudom, hogy zsíros hal, mindazonáltal ez van) és nagyon szeretem a ropogósra sütött bőrt az ízletes hájas résszel, remekül kiegészíti a filét.

Máig nem sikerült feldolgoznom, hogy ez a nekem jobban ízlő összeállítás tizedannyiba (de max. ötödannyiba) kerül, mindenesetre örülök neki. Majd eszem vadlazacot, ha gazdag leszek, de valószínűleg akkor is kerítek hozzá bőrt, mert az remek.

Amúgy a fejében is finom részek vannak, csak ott rengeteg a hulladék.


A többi halnyesedék nekem nem jött be, csak a lazac.

2015. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!