Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok,75 kg,41% a...

162 cm vagyok,75 kg,41% a testzsírom és 15 éves lány vagyok. Nyáron szeretnék leadni 10kg-t. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Milyen edzést csináljak?Miket egyek? Mekibe fogok melózni kasszába úgyhogy edzésből valami olyan kellene amit emellett is bírni fogok..
2015. jún. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Alap ismereteket kell elsajátítanod!

Ez egy hosszú a téma van egy nagyon jó könyv amit interneten legálisan ingyen el lehet olvasni!

[link]

Ha a reklám jön be akkor frissítsd az oldalt!

És ne csak azt olvasd el amit úgy gondolod hogy neked kell hanem az egész könyvet hogy összeálljon a kép!

2015. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia szerintem számold ki a napi kalóriabeviteled és az alapján egészségesen egyél , írd be a googlebe hogy kalóriabevitel és ott ki fog adni olyan oldakakat ahol be tudod állítani hogy X kalóriával pl heti 1 kilót fogsz fogyni. Ezt mogás nélkül is lehet csinálni de ha napi fél órát kocogsz az is bőven elég
2015. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!