Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással szeretnék zsírt...

Futással szeretnék zsírt égetni. Jó a technikám?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a zsírégetés csak min. 40 perc intenzív testmozgást követően indul be. Pulzusszám, stb. számít. Én úgy futok, hogy 1,5 perc futás, fél perc gyors séta. Így a pulzusszám fennarad, és bírom is megfelelő ideig.

2015. jún. 14. 00:55
 1/4 anonim válasza:

Nem kell ezt túlspilázni...stopperrel méred?

Ne már.

Kocogj naponta 30 percet. Aztán egyre többet.

2015. jún. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 40 perc hülyeség, mindennel kalóriát égetsz.
2015. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kalóriát égetek mindennel. Viszont a szervezet mindenekelőtt a glikogénraktárát fogja felhasználni. 25 perc futással még nem ürül a glikogénraktár, ez csak nagyjából (persze egyénfüggő) 40 perc után történik meg, ezután már nem a cukorkészlet, hanem a nehezebben mozgosítható zsírkészletből fedezzük a szükséges energiát.

Vagy rosszul tudom?

2015. jún. 14. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Glukogenraktarat nem lehet ki uriteni 40 perc alatt allitolag szoval az hulyeseg,intervallum edzes az ugy mukodik hogy edzes utan is fogysz
2015. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!