Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok Fogyni a nyaron?...

Mennyit tudok Fogyni a nyaron? Most vagyok 71 kg

Figyelt kérdés
mar nagyon regota le szeretnek fogyni 30kg mar fogytam de az a modszer mar nem hasznal stagnalat a sulyom kb 10kg le szeretnek fogyni szerintetek ebbol mennyi lehetseges a nyaron? Mindent meg akarok tennii hogy vegre sikeruljon. Minden tippet szivesenn veszek. Mindennsegitseget meg koszonom . Most vagyok 71kg 173cm 18/L

2015. jún. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcsöt és salátát egyél én zacskóys salátákat szoktam enni (boltban kapható) és hozzá tojást vagy csirkemellet de pl reggelire ha görögdinnyét eszel az nagyon jó mert jól laksz tőle de majdnem 0 kalória van benne.Napi fél vagy egy óra mozgás és szerintem le tudsz fogyni de ez csak tipp,az étrendet magadnak kell összeállítanod ,nekem eddig csak ez működött.
2015. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*zacskós
2015. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) en is a gondolkoztam a dinnyen csak varom a szezonjat meg a barCk szezon meg azbilyen gyumolcsoket:) koszonom a valaszodat:)
2015. jún. 19. 11:38
 4/5 anonim válasza:
Ha eljarsz futni,kitoresezel,guggolsz,haspresezel,akkor nem csak fogysz,hanem formalodsz is.Emellett figyelj az etkezesre,napi 5-szor kisebb adagok.Mivel mindenki szeret nassolni,ezert ajanlom a gyumolcsos joghurtos kombot,csokolade vagy chips helyett.
2015. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:)
2015. jún. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!