Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok fogyni, de miért?

Képtelen vagyok fogyni, de miért?

Figyelt kérdés

17/l

Nagyon vastag a combom. 56cm a legvastagabb helyen. 167cm és 55kg

Nem megy le a zsír. Elhagytam a cukros, lisztes, tésztás kajákat.

Hetente 5x aerobicozok. Nagyon nem emelhetem a mozgást, mert a gerincemmel próblémák vannak, rendellenesség.


2015. jún. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az aerobictól izmos a lábad, és amiatt vastag? A súlyoddal nincs probléma.
2015. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az izomzól. Az zsír.... Lötyőg ha futok..:(((
2015. jún. 25. 14:18
 3/6 anonim válasza:
Az úszás lehet, hogy segít:)
2015. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Usztam is 3 éve de az semsegített, csak a karom lett izmosabb...
2015. jún. 25. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy elhagyod-e a tésztás kajákat, hanem hogy mennyit eszel összesen. Csirkemelltől meg rizstől is meg lehet hízni. Arra ügyelj, hogy az összes kalóriabeviteled alacsony legyen (esetleg írj be egy számlálóba mindent, amit megeszel), és ha az 5 aerobic nem elég, próbálj meg többet mozogni.


Ha fáj a hátad, bringázás vagy tempós gyaloglás lehet a megfelelő sport a számodra.


Úszással bizonyítottan nagyon nehéz fogyni, mert a hideg víz és a test kihűlése hatalmas étvágyat csinál.

2015. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a súlyoddal semmi gond, ez egy egészséges súly. Valószínűleg ilyen alkat vagy. Én hízni nem tudok, ez is genetika. Mindenki más. :)
2015. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!