Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm vagyok és 56kg hogy...

167 cm vagyok és 56kg hogy tudnák fogyni?

Figyelt kérdés

17/l

Lehet, hogy ehhez a magassághoz megfelelő, de tényleg kövér vagyok. Kinézek 65kgnak is.... De miért? És tornázok meg semmi egészzségtelen, de semmi értelme. Osztálytársaim van aki kisebb mint és de nehezebb és vékonyabb nálam sokkal, ő nem tesz semmit sem érte eszi a pizzát, hamburgert, csokikat és nulla sport


2015. jún. 27. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem testképzavaros kis tini. A nőkön kell lenni egy kis zsírnak, különben a szervezet működésében zavar áll be. Ha formálni akarod az alakodat, akkor izmosodni kell, amihez úgy általában a súlyzós edzéseket tudom ajánlani. Másoknak más a genetikájuk, de szerencsére te is elérheted a jó alakot, csak tenni kell érte.
2015. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teszek is érte: futok, tornázok de semmi eredménye..
2015. jún. 27. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A futás állóképességet fejleszt, nem izmot, ezért javasoltam a súlyzós edzést. A torna alatt nem tudom, hogy mit értesz, de az eredmények miatt gyanítom, hogy nem olyan gyakorlatokat végzel, amit kéne. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Béres, Rubint dvd, és pilates. Súlyzósat nem végezhetek a gerincem miatt.
2015. jún. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!