Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos! Este mit egyek?

Fontos! Este mit egyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyozok de mar nem birok az ehseggel! Tudnatok mondani valamit hogy este 7-kor mit egyek? Ami nem annyira hizlal? (Hus kilove)

2015. jún. 30. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soványtúró
2015. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nincs otthon
2015. jún. 30. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tojást ettem, nekem az igen tápláló cucc :) De más fehérje, zsír, zöldség kombó is igen jó :)
2015. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
S a kalóriatöbblet hizlal, nem egy adott étel, bár a szénhidrátok hajlamosabbak kalóriatöbbletet és a hízáshoz passzoló hormonális változásokat okozni.
2015. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abonettet próbáltad már?
2015. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem azert mert hogy hizlalna a hus

hanem vegetarianus vagyok!

2015. jún. 30. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem, de én sem eszem húst szinte sosem. Tojás nélkül meg lennék lőve igen szénhidrátszegény étrendemben... Úgyhogy továbbra is azt ajánlom. Vagy valami jóféle sajtot :) A tejtermékek zömének nagy az inzulinválasza, sokaknak nem esik jól... Az érlelt sajt azért más, mint a többi tejtermék. BÁR... Engem sosem laktat a sajt annyira, mint amennyivel megdobja a kalóriabevitelemet. Max. 1-2 dekát eszem, sok zöldséggel, az még segíthet. De igazi éhségnél nekem mennyiség kell, amire nem jók az ilyen tömény dolgok. A tojás azért még belefér s főleg a fehérjék...
2015. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is vegetáriánus vagyok, így évek óta nincs súlyproblémám. Te mit eszel, hogy neked van? Késő délután eszem utoljára 16 óra körül, így nem vacsorázom mert nem szoktam éhes lenni. De ha rám törne az éhség, natúr müzlit ennék vízzel v. tejjel leöntve.
2015. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nincs nagy sulyproblemam 2kg tol szeretnek megszabadulni csak :)

Koszonom a valaszokat :)

2015. jún. 30. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Vegaként simán el lehet hízni. Logikus is, hogy könnyebben, mint hússal, ami laktatóbb, mint a vegákra tipikusan jellemző sok szénhidrát...

Sok évig voltam vega, előtte kevés húst ettem, utána extrém keveset, pont úgy híztam mindig. A napi húsevés ma már segítene, mert szénhidrátszegény étrendem van, de nekem havi egyszer is untig elég. De tökmindegy, semmilyen étrend nem okoz automatikusan kalóriadeficitet... Ha túl sokat eszel, hízol.

2015. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!