Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki alátámasztaná, hogy a...

Valaki alátámasztaná, hogy a kávé nem zavar be a fogyókúrába?

Figyelt kérdés
kávé tejjel, stevia édesítővel

2015. júl. 5. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne üres gyomorra idd, amúgy nem gáz.
2015. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden ilyen diétás "szabályt" annak tekinteni mint ha kőbe volna vésve.

Lényeg az egészben az hogy figyelj oda mit eszel és mennyit, édességből is ehetsz keveset nincs abba semmi rossz ha eszel pl egy szelet pitét akkor sem kell sírni hogy elrontottad. A kávé nem hízlal ha édesítővel iszod akkor végképp nincs baj, de néha cukor is belefér nyugodtan. Lényeg a rendszeres mozgás és az odafigyelés és igyál sok vizet, és persze sokan nem tudják de fogyókúránál nagyon kell figyelni a vitaminok bevitelére.

2015. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakirodalommal nem tudom alátámasztani, csak személyes tapasztalattal. Napi 3-5 kávét iszok, 12 hét alatt 13 kg mínusznál tartok.
2015. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán zavar be, tapasztalat. Az én hozzászólásom kettőnek számít, mert ketten próbáltuk. :)
2015. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi egy kávé annyira semmi, hogy semmibe sem zavar bele. Állítólag még egészséges is.
2015. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2015. júl. 5. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még segít is a fogyásban, hiszen az anyagcserét is gyorsítja.
2015. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!