Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen (0-9éves koromig)...

Régen (0-9éves koromig) nagyon vékony voltam de utána felhiztam most 13 wagyok és 41-42 kg:S szeretnék fogyni de még nem ijen mindenféle felnőtt diétával hanem walami sporttal milyen sportot tudtok ami nagyon jó erre? :D<3

Figyelt kérdés
előre is köxyyykeh ha segitetek<3
2010. márc. 3. 17:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jajj bocs elirtam 12 wok<3
2010. márc. 3. 17:02
 2/16 anonim válasza:
100%

járj el futni, miközben kapsz egy 10 perces szünetet magán nyelvtan óra közben, ahol megtanítanak arra, hogy kell helyesen írni.

meg csinálj felüléseket, gimnasztikázz esténként... és hat után ne egyél... meg kerüld a nehezebb/zsírosabb ételeket... sok gyümölcs, zöldség... és kevés nassolás...

2010. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
húúú köxy bár én nem nagyon wok gyümölcs párti de a zöldség nem ojan rossz:D<3
2010. márc. 3. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
előbb tanulj meg helyesen írni: wagyok-vagyok ijen- ilyen walami-valami köxyy-köszi!istenem :S amúgy meg ne egyél sok édességet sport futás a legjobb heti 3-4szer...
2010. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

majd leszoksz erről az írásmódról énis igy voltam XDD mostmár hót cikinek tartom : D


torna, futás, felülés, fekvőtámasz, zöldség, gyümölcs, 6 utan ne nagyon kajalj : DD

en nemvagyok kövér, de a hasamat nemszeretem ott van egy kis felesleg . állandóan fogyóznék, de nembirom megállni hogy ne egyek xDD

neked háthaösszejön : D

soksikert .:)

2010. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
énis ojan wok mint te:S pedig túlságosan nem wagyok kövér csak az a baj hogy félek hogy az leszek:S
2010. márc. 3. 17:24
 7/16 anonim válasza:

elözövagyok .

énisfélek de alég akkor azon agyalni hogyan add le, ha már felállni sem birsz XDD de ha annyira akarod gyere fussunk :AA XD

2010. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csökkentsd a szénhidrát bevitelt és egyél több fehérjét(nézz utána a fehérje diétának)<3
2010. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszyy<3 okxy fussunkxd<3
2010. márc. 3. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
mi az isten ez a jel :D<3 ??????
2010. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!