Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok! Bár mások...

Fogyni akarok! Bár mások szerint vékony vagyok. TINI FOGYÓKÚRA? (164/46 és 13/L)

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
inkább tanulj, többre mész vele.
2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez most vicc akart lenni, ugye?
2010. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez vagy kamu kérdés, vagy menj orvoshoz. 160 cetimhez vagyok 50 kiló, mégsincs rajtam felesleg. Akkor te elég gebe lehetsz.
2010. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nme vagyok gebe. fogyókúraversenyt folytatok. egy barátnőm ha igazat mond már majdnem vékonyabba nálam. nem merem meg kérdezni hogy csinálja. rosszul vagyok magamtól. de nem tudom meg állni hogy ne egyek.
2010. júl. 26. 14:13
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
a koporsóban jól fogsz mutatni, folytasd csak...amúgy az ilyen hülye kis libáknak a szülei nem foglalkoznak vele, hogy a hülye kölykük koplal?
2010. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, tudatában vagy annak, hogy amit csinálsz, az végleges meddőséget okoz. Neked is, meg a barátnődnek is. A hogyan tegyük tönkre az életünket című versenyt biztosan megnyeritek, gratulálok.
2010. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
gratulálok..még egy idióta aki szerint az anorexia az szép...
2010. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
ááá, nem lesz meddő, mert feldobja a pacskert még előtte, ha a tápanyaghiány és a vitamin és ásványi anyagok hiánya nem nyiffantja ki, akkor a szíve viszi el majd...
2010. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
86%

Hát szerintem elég sovány vagy, neked nem fogyni kell,hanem étkezz normálisan.

Naponta kb 4x-5x egyél kis adagokat,sok gyümölcs,zöldség stb...

És este 6után ne egyél. Tényleg ne fogyózz,mert tönkre teszed magadat,ha meg nem eszel simán cukorbeteg lehetsz,szóval óvatosan!

Amúgy inkább híznod kéne egy kicsit,mert a magasságodhoz képest elég vékony vagy.

És ha majd nagyobb leszel és lesz barátod, nemhiszem,hogy tetszeni fog neki,hogy csont és bőr vagy.

2010. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyen bolond versenyben ne vegyél részt! Ha a barátnőd akarja csinálja tovább, de te ne tedd kockára az egészségedet ilyen butaság miatt! Aszerint amit leírtál elég vékony vagy, úgyhogy tovább fogynod NEM kell. :)
2010. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!