Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Fogynom...

Hogyan csináljam? Fogynom kell még? (Bövebben lent) Étrend, személyi edző, edzésterv.

Figyelt kérdés

Év elején elhatároztam hogy életmódot váltok. Kitűztem ezt a célt magam elé. Véghez is tudtam vinni és 7 hónap alatt megszabadultam 19kg tól. (89-ről 70 -re 160 cm vagyok )Nagyon boldog vagyok és egyben szomorú is mert a testemet és a bőrömet nagyon megviselte ez a változás. változtatni szeretnék

Most nagyon elszánt vagyok. Ami még nehezìtő dolog hogy van egy kislányom.

Aki esetleg járt már hasonló cipőbe az mi alapján csinálta. Minden tanácsot elfogadok.



2015. júl. 6. 11:52
 1/1 dóri115 válasza:
Ha ez megviselte a testedet és a bőrödet, akkor valószínűleg nem megfelelően fogytál. Az alatt hogy változni szeretnél, konkrétan mit értesz?
2016. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!