Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és 85 kg...

13 éves lány vagyok és 85 kg . Nagyon sok vagyok vagyis tulsuloys. És elkezdtem egy hete Rubint Réka videioit csinálni mindennap intenzíven . Plusz figyelek arra hogy mit eszek . Mivel tudnánk még jobban fogyni és mikorra lesz látható?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 14:01
 1/10 anonim válasza:

Sok gyümölcsöt egyél és sok vizet igyál.Kerüld az édességet,a cukros ételeket és italokat.Szerintem pár hónap múlva fogod látni az eredményt,de ahhoz az kell,hogy csináld minden nap,és ne engedj a finomságoknak.Hidd el,ez lesz a legnehezebb,sajnos :( Ügyes legyél,és kitartás!Esetleg priviben küldhetsz egy képet,mert lehet,hogy amúgy is erős a csontozatod,és nem is tűnik vészesnek a dolog :)

17L

2015. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A szénhidrátokat hanyagold, illetve a késő esti evést.

(Lehetőleg 6 után már ne egyél.) De ne kezdj nagyon durva diétába, hiszen még fiatal vagy, többet ártana mint használna. Az edzés jó dolog, de ahhoz, hogy fogyj kardio edzés kell, ilyeneket válassz, lehet, hogy Rubint Rékának van, ezt nem tudom, de a legjobb szerintem a futás, illetve sok szögdelős gyakorlat. :)

Szerintem nyár végén már feltűnő lesz a változás, de azért utána is figyelned kell, hogy miket eszel.

2015. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hulla hopp karikázz , és 6 kg-os kettlebell-t is érdemes beszerezni .
2015. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem menj el egy dietetikushoz aki a neked megfelelő diétát javasolja. A cukros ételekről,italokról mondj le.Vigyázz ne koplalj mert a végén a leadott kilók duplája fog visszajönni.
2015. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lassú lesz de ne ijedj meg mert azok a kilók nem fognak visszajönni :)
2015. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt ne várj csodát!!!! Mire érezhető lesz a változás addig el fog telni 1 hónap! Szóval, nyugalom!
2015. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 17. 15:24
 8/10 Krakuta válasza:
Mennyit sikerült fogyni azóta?
2018. jan. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Igen, a táplálkozás nagyon fontos!

És napi 4-5 liter vizet is megihatsz, egy az hogy szebb lesz a bőröd, meg nem is fogod úgy kívánni a kaját sem!

A cukros italokat és üdítőket hanyagold, valamint a kenyeret, és a tésztákat is!

Na meg járj el futni, de sokat, kocogj!

A legjobb, ha nyáron, rekkenő hőségben csinálod ezt, gyapjúpulóverben - vizet viszont mindig vigyél magaddal!

Szerintem körülbelül 1-1.5 év alatt sikerülhet leadni könnyedén vagy 20-25 kilót.

Ha Puskás Öcsinek ment anno 1-2 hónap alatt 15-20 kiló, hogy beférjen a Real Madridba, akkor ez neked is menni fog másfél év alatt.

Ő is rengeteget futott, és a nagy melegben, pulcsiban!

Ehhez egyébként kitartás kell!

2022. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: szerintem 7 év alatt már csak sikerült neki valamit változni.
2022. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!