Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a 2 féle étel közül melyike...

Ez a 2 féle étel közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Csak ezt a kettőt lehet: zöldborsó főzelék vagy rántott hús(karaj) krumpli püré, savanyúság.

Más variáció nincs.

Délben eszem ezt menzán, utána is fizikai munkát végzek, fogyni szeretnék.


2015. júl. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mivel még napközben ledolgozod.

De ha már választani kéne, akkor a húst válaszd!, vagy pedig a főzelék hússal, ha lehet ilyet.

2015. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a rántott húst krumplipürè nèlkül eszed, akkor legyen az. De ha eszel mellè savanyúságon kívül bármit, akkor legyen a főzelèk:D
2015. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen a főzelékre szavazok ;)
2015. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell fogynod? Vagy csak szeretnél? Ne nyüvezd magad, a menza főzelék nem sok borsót látott, csak lisztet, a rántott hús legalább finom. Nem lehet energiabevitel nélkül dolgozni.
2015. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is zöldborsó választanám a hússal de így nem lehet vagy külön a főzelék feltét nélkül-mert ez a vega kaja, vagy a rántott hús krumplipürével.

Igen, elég sokat 20kg kell fogynom. 166 cm vagyok és 65kg.

2015. júl. 21. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell 20kg-ot fogynod, az túl kevés lenne.
2015. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális!!! Te teljesen be vagy kattanva!!! Ha egy egy dekát nem fogynál, akkor is teljesen normális súlyú vagy így, legfeljebb enyhén formás töltöttgalamb, de még az se biztos. 45 kiló akarsz lenni??? Atyaég, belepusztulsz! Honnan akasztottál le ilyen agyament ötletet?
2015. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sem kell olyan sokat fogynod, így látatlanban sem...

Én heverészve se laknék jól a zöldborsófőzelékkel s a menzait amúgysem eszem meg. Igaz, a nem megbízható forrásból származó húst sem, de az tűnik jobbnak. Megenném a krumplit is, energia kell. Menzai hússzeletek méretével kapcsolatban nincsenek illúzióim.


Illetve kihagyhatod a krumplit, ha tudod, hogy bírni fogod nélküle is. Én vinnék egy kupac olajos magvat, hogy ha nagyon megéheznék, be tudjak kapni valamit.

2015. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!