Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor egészségtelen a tej?

Thylane14 kérdése:

Most akkor egészségtelen a tej?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy nem egészséges, mert hízlal és hogy növeszti a mellet. És amúgy milyen ételektől lehet nőni? Sok kálciumot viszek be, de nem növök másfél éve. Sportolok is: úszás, futás, kosarazás, fitnesz, nyújtózkodás rúdon, sok gyaloglás. Ha így folytatom nőlhetek még sokat? 13/L/163cm Ui: Normális válaszokat kérek, amik a kérdésemre válaszolnak. Vagy aki ugyan ilyen esetben van/volt de megnőtt. Köszönöm.

2015. júl. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, még fogsz nőni bőségesen, emiatt ne aggódj!


163 nem olyan rossz magasság.

2015. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak én mindig is előbb értem a többieknél és már másfél éve nem növök, a többiek meg kezdenek lehagyni... Lehet hogy jön majd egy hirtelen növésem?
2015. júl. 16. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 172 voltam 13 évesen, 174 lettem végül, 15 évesen értem el ezt a magasságot. De tényleg nem túl alacsony a 163 cm, teljesen jó női magasság.

A tejről eléggé megoszlanak a vélemények, én inkább kerülöm, mert nem örül neki a gyomrom. Néha eszem egy kevés natúr joghurtot vagy házi kecskesajtot, de ennyi. Én úgy gondolom, hogy legalább a bolti tejek gyakori fogyasztását jó elkerülni.

2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor jobb lesz leszoknom vagy átszoknom a házi tejre csak nagy városban nincsenek tehenek, és tejes se jár... Jó neked hogy olyan magas vagy!
2015. júl. 16. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A magasság genetikailag kódolt, ha nem éhezteted és erőlteted meg magad, nem lesz komolyabb betegséged, akkor el is éred, ami kódolva van.
2015. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Az előzőt miért pontozta le, aki tette? Teljesen igaz, amit ír, mesterségesen csak hormonokkal és műtéttel növelhető a genetikai szint fölé a magasság.
2015. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Nem egészséges.

[link]


Továbbá a tejet lebontó enzimek kb. három éves kor után inaktívvá válnak a szervezetünkben.

A tejben levő kélciumnak csupán néhány százaléka tud felhasználódni, mert a tejben nyers formában található meg.

Összegezve: Egészséges több mint három éves ember nem iszik tejet!

A tejtermékek már valamivel egészségesebbek.



De mondjuk az egészségtelen tej még mindig közel sem annyira káros, mint a chips-ek, kóla, McDonald's, szója, és a többi bolti zacskós étel.

2015. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!