Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki?

Hány kilónak nézek ki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon kövér vagyok, de alakulok azért, május eleje óta 11 kilót fogytam, és folytatom tovább, nem fogom feladni. Sajnos pajzsmirigy alulműködésem van, ami miatt 2 éve koromra már 21 kiló voltam, természetesen évről évre gyarapodtam, ellenben senki nem foglalkozott soha vele. Most kaptam gyógyszert végre, és nagyon jól haladok, szóval jól érzem magam! :) Épp ezért kérlek titeket, ne törjétek le a lelkesedésem és a sikerélményem bántó hozzászólásokkal, amúgy sincs túl sok önbizalmam, épp ez miatt.


Ami még fontos lehet: 171-172 cm magas vagyok. Köszönöm szépen előre is!


[link]

[link]


2015. júl. 29. 11:07
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
0%
60 kb :D nem vagy kover
2015. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Csinos vagy. Nem látszik a kép alapján, hogy nincs önbizalmad, különben nem vennél fel ilyen passzos csini ruhákat. Ettől függetlenül 65-70 kilóra tippelnélek. Gratutálok a fogyásodhoz, ne add fel, minél kevesebb a túlsúly annál tovább fog tartani, de megéri. Én egy év alatt fogytam le 66ról 53-ra, a végén már csak havonta fél kilóval. Lényeg, ahogy írtad is, hogy jól érzed magad, ez már fél siker!! 28L
2015. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! :) Még várok tippeket, addig nem írnám meg, hány kiló vagyok, de mindenképp felfedem majd a naaagy titkot haha :) Második válaszoló, jól érzem magam, mert látom a változást, nagy a motiváció, tényleg hiszem, hogy napról napra vékonyabb leszek, és talán jövő ilyenkorra olyan leszek, mint ahogy megálmodtam. Na meg a gyógyszertől teljesen jó a közérzetem, végre nem vagyok állandóan fáradt, jó a vérnyomásom, van energiám, nem vagyok levert, inkább jókedvű. Önbizalmam viszont még mindig nincs, egyelőre ezt a ruhát sem venném fel utcára. :D
2015. júl. 29. 11:18
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem vagy kövér. Ha szerinted kövér vagy, akkor valami gond van a fejedben és már testképzavaros vagy. Teljesen normális az alkatod, se nem sovány, se nem kövér.

Nem túl jó a kép, mármint nem látszik rendesen, de amennyi látszik, az alapján, jó alakod van, formás, csinos.

A kilók nem számítanak és sokszor félrevezetőek, az számít, hogy hogyan nézel ki, nem hogy hány kiló vagy. Van aki vékonyabb, kevesebb kiló, mégis rosszul néz ki, mert nincs jó alakja. Van, aki kicsit erősebb, nehezebb és mégis tök jól néz ki, mert arányos, jó a formája.

De ha muszáj, akkor olyan 58 kg körül lehetsz.

2015. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az én tippem: 66
2015. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

58 kg?

... Szerintem te nem látsz jól.

Minimum 70 kg vagy, de szerintem közelebb vagy a 80-hoz.

2015. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
kb 73 kg
2015. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kb. 70-75 kg-ra tippelnék, és hozzátenném, egyáltalán nem vagy kövér!
2015. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Csini a combod, 70-73-nak nézlek.
2015. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
75-80 kiló, minimum.
2015. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!