Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm és 68 kg szerintetek...

178 cm és 68 kg szerintetek mennyit és h kellene fogynom?

Figyelt kérdés
14L
2015. júl. 30. 20:38
 1/9 anonim válasza:
Tökéletesen arányos vagy!!!!!! De ehhez kell képet látni, mert minden a csontozattól, izomtömegtől függ!
2015. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit, étkezz egészségesen, koplálás nélkül, ha van időd sétálgass, kocogj. Ez már a 100. kérdés olvasgass kicsit. 14 vagy fejlődő szervezet, hülyeség ennyi idősen ilyen arányokkal bármi nemű fogyókúrát végezni.
2015. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én csak 172 centi vagyok, és szintén 68 kg. még én sem érzem úgy, hogy fogynom kéne, neked. tutira nem kell! :)
2015. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, ez így tökéletes.


Azonban, ha úgy nézzük, hogy 14 éves vagy, és egy ugyanilyen magas fiú van kb. 60 kiló ebben a korban, akkor érteni mért került ki ez a kérdés. De szerintem tartsd inkább ezt a súlyt meg, és szép csöndben "idősödjél" hozzá, az úgy teljesen rendben lesz. Ha meg mindenáron modell-alkat szeretnél lenni, akkor fogyj öt kilót. De többet ne, mert az meg már formátlan...

2015. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit kellene fogynod? Marmint ahhoz,hogy vekonynak szamits vagy mihez kepest? Szerintem kb 10kilot kell ledobnod. Persze lehet itt hurrogni,de ne hallgass az itt kommentelokre hogy tokeletes vagy igy.mert 14eves vagy es ez n normalis ennyi idosen,kesobb meg tobb lesz a sulyod.kezdj el futni ,tornazni kerd a szuleid segiseget is. Egyel naponta 5szor kis adagokat es keruld a szenhidratokat. Mindenkepp kerd ki akar a tesi tanarod velemenyet en most nem fogok errol beszamolot tartani mert telefonrol irok es kenyelmetlen. Nincs veled semmi baj ne keseredj el,csak most mar figyelj oda magadra es kerj segitseget.
2015. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fogyókúra ilyen testsúlyhoz nem szükséges! Ide egészséges életmód és kisebb mozgás, edzések kellenek. Miért ne hallgasson rám? Olvass utána, ha koplalsz csak az izmaid szívódnak fel, a zsír meg megmarad és löttyedt leszel. Az arányod jó, 14 vagy, fogsz még nőni, tartsd a súlyod, ha kicsit fogysz az edzésekkel az sem hátrány, de ez a súly nem veszélyes.
2015. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj mar neked a fogyozas egyenlo a koplalassal? Rad tenyleg ne hallgasson se o sem senki mas. Az egeszseges mertekletes taplalkozast irod,de ez egyenlo a dietaval,hiszen az emberek akkor ilyenkor elhagyjak a cukrot ,feher kenyeret,szensavas uditoket.ergo ugyanazt irtad mint en ,hogy tessek dietazni,ha igy jobban tetszik.a fogyokura nem koplalast takar,mint mondtam nincs kedvem leirni reszletesen a dolgot majd o ker a felnottektol tovabbi tanacsot,nem kell butasagokat beszelni hogy jo igy az alakja,ezert vagyunk lassan elhizottabbak mint az amerikaiak...
2015. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagy hülye vagy. Idiótákkal nem fogok vitába szállni.
2015. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 plasztik@ä válasza:
beautiful body!!
2015. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!