Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az átlagos embereknél hogy...

Az átlagos embereknél hogy van ez a testzsír dolog?

Figyelt kérdés

nem a kondis fitneszesekre gondolok, hanem akik alapból úgy néznek ki ahogy

én elég vékony vagyok és a mérésen a suliba 15% volt de az egész testemen lehet érezni 0,5-2 cm zsírt

lány vagyok és valószínű hogy kevés az izmom de nincs pénzem, isdőm, türelmem a kondis élethez

vannak 80-90 kg átlagos pasik akiknek kilátszik a karukon az ér pedig nem csak izom van rajtuk

az lényegében a kérdés hogy minden átlagos/ vékony csaj így van vele vagy én vagyok az ufó?



2015. aug. 3. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte kizart hogy lanykent 15%-os testzsirod legyen.
2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ufó sem átlagos. Egyszerűen jó a genetikád. 25-31% között van az átlagos nők testzsírszázaléka.
2015. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az egész testen 0,5-2cm zsír a hihetetlen... 80 kilósan nem volt a csuklómon semmi zsír s szerintem ezzel más is így van, nagyon kövérnek kell lenni ahhoz, hogy az is zsíros legyen. Vagy ne értsem így szó szerint? De egy vékony lányon tuti nincsenek mindenütt nagy zsírpárnák, csak a kötelező helyeken (mell, fenék...etc.).
2015. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a combomon vádlimon lehet ülve érezni

a hasamon mellemen fenekemen nincs sokkal több mint máshol

persze vannak csontos részek

42-44 kg vagyok

2015. aug. 3. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

namost nezz a tukorbe es mondd meg melyikre hasonlitasz.


[link]

2015. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!