Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 10 hónap alatt le lehet...

Molly 23 kérdése:

Kb 10 hónap alatt le lehet adni 40 kilót? Hogyan kezdjek hozzá? Mit egyek-igyak, és mit ne? Hogyan, és mit mennyit tornázzak?

Figyelt kérdés
Nincs betegségem, a semmittevés és sok evés miatt híztam el. 24 L. Van egy 2.5 éves kislányom..
2015. aug. 5. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány cm, hány kg vagy?
2015. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
152cm, 90 kg
2015. aug. 5. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valóban nagyon fontos lenne fogynod, az egészséged miatt is. Én a szénhidrátszegény diétát javaslom, azzal tuti a siker, hosszan tartható, jóllaksz, és jó az egészségednek.

Kenyeret, tésztát, csokit, cukrot, krumplit hagyd el.

Egyél minimálisan gyümölcsöt, a kaja nagy részét zöldséggel, hússal (akármilyen), tojással vidd be. Hanyagold a tejtermékeket is. Igyál rengeteg vizet. Ezzel a módszerrel fogytam le, sosem vagyok éhes, ha ahhoz van kedvem akár 6-8 tojást megeszem egyszerre. 3X eszem, emellett néha kávézok, de nincs tejtermék, csak magital.Édesítőt használok, mondjuk ez egy hiba, van aki megvan nélküle. Sok fehérje, zsír, minimális szénhidrát.

Egyelőre ne mozogj, vagy csak valami könnyűt (séta pl.), majd 70 kilónál térj vissza a mozgás kérdésre.

2015. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.
2015. aug. 5. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz mozgas!
2015. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!