Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mi volt a...

Lányok! Nálatok mi volt a legnagyobb hízás viszonylag rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
4 het alatt 4 kilo,terhesen
2015. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 év alatt kb. 3 kiló, ez a fogyási időszakomban volt, amikor nem igazán stabil volt az, amire lefogytam... Ha nincs ez, hanem beállt súlyom van, akkor ereszdelahajam életmódban évi 1 kilót hízom. Rosszullétig evéssel lehet, hogy menne több, anélkül nem. Pedig tudok enni.

Viszont fogyni se megy könnyen (bár azért nyilván gyorsabban, mint a hízás :)).

2015. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

1 hónap alatt 6 kiló...

Szerelmi bánatomban történt. Reggelente 20 deka plusz 1 xxl fornettivel kezdtem, vagy valami péksütivel és kakaóval, ebédre hambit ettem sültkrumplival és öntettel, vacsira meg pizzat. Csodálom, hogy nem lett skorbutom... :D

2015. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap aéatt 7 kiló. A durva az, hogy nem ettem sokat egyáltalán, csak kicsit abbahagytam a diétámat...
2015. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3 hónap alatt 16 kiló:-S:-S

3-hoz hasonlóan szintén szerelmi bánat, ész nélkül ettem bánatomban...

2015. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 honap alatt 10 kg 13/l
2015. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

2 hónap alatt 8 kiló 14 évesen. Mindenáron kitünő tanuló akartam lenni, és a sok tanulás miatt nem figyeltem a kajálásra, és mindennap több liter cukros üdítőt megittam, heti 3x meki, pizza, chips, csoki szinte mindennap. Aztán jött a nyár én meg depressziós lettem, mert nem tetszettem magamnak, így ész nélküli diétába kezdtem, aztán fél év múlva már anorexiás-bulimiás voltam. 19 éves koromig tartott. Azóta is mindig figyelek a súlyomra...

22/L

2016. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!