Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolni szertnék és ezáltal...

Sportolni szertnék és ezáltal fogyni is. Milyen itthoni edzést tudnék folytatni?

Figyelt kérdés
Egy 12 éves, 155 cm és kb.50 kilós lány vagyok. Nagyon szertnék fogyni pár kilót. Első sorban azért, mert a nyáron jócskán megcsappant az önbizalmam, mivel van egy nővérem aki tizedikes és kb. 5 kg van köztünk (meg max 10 cm dehát...). Szóval szeretnék kicsit vékonyabb lenni. Az akaratom és elszántságom meg van. Csak épp azt nem tudom hogy kezdjek neki. :( Nagyon ritkán el tudom rángatni magammal biciklizni vagy görkorizni de mostanában keveset van itthon egyedül meg nem jó. Szóval ha valaki tudja hogy milyen edzéssel tudnék itthon a combomról meg a hasamról leadni akkor segítsen légszi! Meg valami 'bio' étvágycsökkentőt kéne még találni mivel általában fél adagot eszek, viszont nassolok meg rágcsizok... Ha tud valaki segítsen légyszi! Tudom hosszú volt... :D

2015. aug. 8. 20:39
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a magasságodhoz passzol a súlyod, de ezt te döntöd el. Fuss néha, bár azt is talán egyedül tudod talán, de hatásos szerintem a futás, hogy egyedül futsz e vagy sem, részletkérdés. Mivel helyi fogyás nincs, ezért nem tudunk csak ide vagy oda tanácsot adni. Valaki azt vallja, neki segít a felülés, próbáld ki. Guggolj rendszeresen, növeld a guggolások számát, guggolásból is van több, és nagyon sok a jó! Aztán kitörés(ezt neten keresd). Szerintem ezek hasznosak és mivel nem vagy elhízva, egyenlőre elég is:)

Azt mondják, a kifacsart citrom leve vízzel csökkenti az étvágyat. És például egyél zabkását. Telít, diétába rakható, könnyű megcsinálni és nem üres kalória:) Több féle képpen ízesítheted, amelyik tetszik. De gyógyszert vagy ilyesmit étvágycsökkentőnek ne vegyél.. De ha van akarar erőd, ne nassolj, vagy ne hízlaló dolgot nassolj:) nem tudom, segített e

2015. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%
Futás + zabkása és garantált a fogyás!
2015. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. aug. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!