Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne így fogyni?...

Hogyan lehetne így fogyni? Nem tesizhetek, kb semmit nem sportolhatok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tesizhetek,mert a fizikai terhelésre konkrétan megvakulok.(Igen,ez így van,sajnos ez a betegségem.) hetente egyszer 30 percet lovagolhatok,illetve naponta délután lassú sétára kb 40 percre leviszem a kutyám. A betegségem miatt híztam sajnos el,és úgy néz ki 20 éves koromig kell szedjem.

160 centi vagyok és 82kiló. A doki nem mond semmit...de ez mégis sok. Tudnátok pár mintaétrendet írni? Sajnos nem vagyunk olyan helyzetben,hogy naponta 1kg csirkemellet tudjak enni...:( egyébként most kezdtem a gimit,és szalagavatóra szeretnék 20-25 kgt leadni.(Igen az négy év,de nem akarom elkapkodni,hiszen zsírt szeretnék leadni.)

Kérlek normális válaszokat adjatok.:) előre is nagyon köszönöm!:)



#diéta #sport #elhízás #SM betegség
2015. aug. 17. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

NEm írtad, hogy miért vakulnál meg, ha sporolsz, de feltételezem, erölködnöd nem szabad, nem pedig mozogni.


Gyalogolni lehet, az nem megeröltetö, ezen kivül elég sok más mozgás is van, ami nem jár erölködéssel, feszítéssel.


Az étrend terén meg a legokosabb, ah belekezdesz a kalóriaszámolásba - akkor mindent ehetsz, csak az arányokra kell picit odafigyelni. Javasolni tudom a kaloriabazis.hu-t, ott ki tudod számolni, hogy neked konkrétan mennyi kalóriára van szükséged, illetve a napi beviteledet is ki tudod számolni.

A fórumrészben rengeteg tanácsot adnak at ottaniak, meg lelkileg is támogatnak, ha kell.

2015. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az úszás lehet, hogy jó lenne.
2015. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!