Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Támogatott hasplasztikával...

Támogatott hasplasztikával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most voltam háziorvosnál és kértem a jelenlegi súlyomról papírt. A legnagyobb súlyomról nem adott papírt (eddig 40 kg-t fogytam). Most pont 35 BMI felett van a súlyom (35,06), ha jól tudom 35 felett lehet TB által támogatott hasplasztikát elvégezni.

Durván még 30 kg-t kell fogynom. Szeretnék előre mindent lerendezni, hogy fogyás után minél előbb ellehessen végezni a műtétet. Az érdekelne, hogy fogyás után rögtön a plasztikai sebészetet kell felkeresni? Olvastam, hogy a területi kórházat kell, viszont ott nincs ilyenre lehetőség (vidéken lakom, és területileg Váchoz tartozunk), így gondolom Budapestre kell majd mennem. A háziorvosom semmilyen információval nem tudott szolgálni, azt sem tudta, hogy van ilyen. Milyen vizsgálatokat fognak elvégezni? stb.



2015. aug. 18. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, fogyás után hol kell kezdeni a procedúrát, de rögtön fogyás után nem fog nem fog menni. Ugyanis a támogatott műtét feltétele, hogy a fogyás mértéke legalább 10 BMI legyen, és a csökkent súlyt legalább egy évig tartani kell!

Egyénként grat az eddigihez, további sok sikert!

2015. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!