Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, akik híztatok a nyári...

Lányok, akik híztatok a nyári szünetben: milyen módszerrel szeretnétek leadni?

Figyelt kérdés

Mindig hajlamos voltam kigömbölyödni nyári szünetben, de idén nagyon sokat híztam a nyáron (9 kiló). Most próbálom átgondolni, hogy milyen rendszeres sport/diéta kellene ősztől.

Van, aki hasonló helyzetben van? Mennyit híztatok? Hogyan próbáljátok leadni?

17/L



2015. aug. 28. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én híztam, bár én akartam is :D 12 kg-t, nyár előtt 165 cm 51 kg Most 166 cm 63 kg. 14/l
2015. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom, mennyit hiztam, sosem mertem magam, csak latszat alapjan mondom. Dietat nem teszek bele ebbe a dologba, mert van, hogy ket napig nem eszem, mert nem vagyok ehes vagy elfelejtem, ha meg eszem, az is zabkasa meg gyumolcsok, fogyokuratol meg mindentol fuggetlenul. Futni fogok suliidoben meg edzeni itthon:)
2015. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk idén nem sokat híztam (max 1-1,5 kiló), de évközben én egyetem miatt nem a családdal lakom, így nincs süti, nincs háromfogásos ebéd, stb, meg az egyetem amúgy is lefoglal, unalmamban nem fogok enni, szóval úgyis leadom.

Én mondjuk a nyári több evést több sporttal próbálom kompenzálni. Szóval nekem a taktikám az, hogy megpróbálok annyit mozogni, mint nyáron és mellette visszafogom a kajálást.

2015. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 #Nikii válasza:
Én edzek és rendszeresen futok is. Vacsorát nem szoktam enni és nasizni sem
2015. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ingadozott nyáron a sulyom. Volt hogy 2kg-t hiztam , de ilyenkor mindig vissza fogytam. Most is ezt csinálom 2hete, 2kg mínuszban vagyok. Ezt persze sok sporttal es diétával csináltam! A dietam meg pofon egyszeru! Mindenbop lehet egy keveset.... De mondjuk a zsíros es szénhidrát dus kajákat kilottem(semmi kennyerfele, suti, csoki) ee csak vizet vagy ures gyümölcs teat iszom.
2015. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én télen vagyok hajlamos hízni, de azért tudok segíteni talán. :)

Most télen is felszedtem 3 hónap alatt 6 kilót, de le is adtam nyárra.

Én pl édesség helyett több gyümölcsöt kezdtem el inkább enni, mert az is édes. De így nem volt több sütizés. Már nem kívántam úgy a zsíros kajákat amikor melegebb lett szóval több fehérjét is ettem stb.

Aztán elkezdtem futni vagy úszni járni, legalább heti háromszor valamelyik. Ilyesmi.

2015. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!