Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha le van...

Mit lehet tenni ha le van lassulva az anyagcserém és nem tudok fogyni? Igen én rontottam el, de segítséget kérek, nem bántást.

Figyelt kérdés
163cm/78 kg vagyok, nő. Egészen tinikorom óta 75 kiló körül van a súlyom, kisgyerekként is dagi voltam. Persze minden létező (hülye) módszert kipróbáltam életem során a fogyásra, de nagy és tartós eredményt egyik sem hozott, mert feladtam, aztán persze visszahíztam. Régebben, egy minimális kalóriamegvonással, szépen mentek le a kilók, ahogy az meg van írva. Aztán valami megváltozott.... Ráálltam a napi 1x evésre, nem fogyókúrás célból, hanem olyan életvitelem volt az elmúlt másfél évben, hogy ezt láttam jónak..Hétköznap kb 1200-1500 kalóriát ettem meg, hétvégén viszont sokkal többet, így nem fogytam semmit. De most, vége ennek az életvitelnek, munkahelyet váltottam. Kitűztem célul hogy jövő nyárra lefogyok, 1 évet adtam magamnak. Igen ám, de nem történik semmi, hiába eszem kevesebb kalóriát mint régen, a súlyom meg sem mozdul, sőt, mikor megpróbáltam átállni a napi 3 fogyókúrás étkezésre még híztam is. Kétségbe vagyok esve, hogy ez most örökre így marad? Már csak koplalással tudok lefogyni ezentúl?
2015. aug. 30. 11:23
 1/3 anonim válasza:

Az anyag cserédet könnyen gyorsíthatod:

Igyál sok vizet az nem csak az anyagcs.nak tesz jót de még a bőröd is szeb lesz,ne egyél annyi kenyeret és ha eszel akkor inkább teljes kiőrlésüt Ne Fehér kenyeret,sok gyümölcs,zöldség,Min.heti 3 x1 óra torna vagy valami amit szeretsz a csirke is jó az anyag cserének én a mellét ajánlom,minden nap egyél salátát

Sok sikert ja és ne siessd el a fogyást az rosszabb

2015. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem orvosi vizsgalatokat is vegeztess el nincs e pajzsmirigyed v vmi ami gatol a fogyasba!meregtelenits zoldteaval,illetve rengeteg mosszer van a nete..es sok sok vizet..eteleken sztem annyit valtoztass h egyel sokazor kicsit pontbaddig h soha ne legy ehes ez ajar csak 2-3 falat, es peobald a cukrot lisztet kihagyni amennyire lehet ha nincs egeszsegugyi problemad ez mindenkinek bejon!sok sikert
2015. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval..es bocsi a mozgast kihagytam:-)
2015. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!