Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit hogyan fogyott...

Ki mennyit hogyan fogyott látványosan?

Figyelt kérdés
Először is azokat kérdezném akik látványosan fogytak le és mennyi idő alatt ?! :) De azok is írhatnak akik próbálkoznak ezzel:) ki mennyit fogyott mennyi idő alatt milyen módszerrel ? :) Mennyi kitartás kellett hozzá :) Én egy év alatt szeretnék fogyni (talán kicsit kevesebb ahogy összejön) :) akinek van táplálkozási tanácsa vagy sporttal kapcsolatos dolog vagy valami étrendje azt szívesen elfogadom :) vagy valaki aki segítene személyes edzés tervet kialakítani (aki ért is hozzá) :) Mozgás tanácsokat is elfogadok mindent amiben tudtok segíteni :) Kapszulákról ne is beszéljünk mert szerintem nem segítenek semmit :/ több ezret költöttem már az ilyen dolgokra és inkább híztam tőle :/ kondi terembe nem szeretnék menni mert az időm nem engedi meg max az itthoni mozgást :/ Feltétlen kérnék segítséget aki tud :) vagy ha valaki benne van felveszem vele facebookon vagy e-mailban a kapcsolatot és tarthatnánk a kapcsolatot és egyszerre fogynánk :) bárki aki tud valamit annak a tanácsát elfogadom szívesen :) Normális válaszokat kérnék nem "bunkó" válaszokat :) előre is nagyon köszönöm :) (táplálkozási étrendet tanácsot feltétlen elfogadok) :) (és azt is elmagyarázhatná valaki hogy ha neki állok fogyni akkor miért mutat mindig többet a mérleg) :/ 18L

2015. aug. 30. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:
olyat is elfogadok ami combról veszi le a "plusz kilókat" :)
2015. aug. 30. 11:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Látványosabb része 2 hónap alatt, előtte meg ~3 évig sehogy. A probléma a csodadiétákkal az, hogy nincs két egyforma szervezet, mindenki másképp reagál a különböző ételekre. Számomra a hagyományos "szálkásítok és megyek konditerembe!" esélytelen volt, mert bár 60e forintot költöttem minőségi ételekre, tökéletesen ki voltam számolva, se túl kevés, se túl sok nem volt a kalóriabevitelem, nem fogytam. A 90 napos diéta meg ilyenek soha nem használtak, hülyeség is az egész.


Szóval hiába mondom azt, hogy számomra a ketogén diéta volt a megváltás, egyáltalán nem való akárkinek. Rengeteg mindenről kell lemondani érte, és sokaknak ez gondot jelent, arról nem is beszélve, hogy van olyan is, aki pl. így nem tud fogyni. A legtöbb fogyáshoz vezető út úgy kezdődik, hogy megpróbálod megsaccolni, hogy mégis milyen mennyiségben viszed be a makrotápanyagokat, mennyi kalóriát veszel magadhoz a nap folyamán, és úgy döntesz, hogy picit csökkentesz rajta, valamint mozogsz is, és figyeled, hogy miként reagál rá a szervezeted. Nincs szükség arra, hogy Dr. Lacoste Bubó Martini ex-chef, személyi edző és hangyadublőr tanácsait kövesd, vagy éppen Stahl Juditra alapozva mindig legyen 1-2 fürjtojás a hűtőben. Edd azt, amit szeretsz, leszámítva azt, hogy hanyagolod a cukrot és a (legalábbis fehér) lisztes ételeket, vagy legalábbis megpróbálod minimalizálni a bevitelüket.


Aztán vársz. Csinálod az otthoni tornát és az étrendedet 2-3 hétig, nézed, hogy történik-e bármi, ha igen, szuper, ha nem, akkor kiveszel egy-két dolgot az étrendedből, úgy, hogy a kalória ne csökkenjen. A mérleget pedig kár figyelni, főleg az elején, mert lehet, hogy 5 hétig stagnál a súlyod, de a tükörből már vékonyabbnak tűnnél.


Az egész diétának a lényege mindig ugyanannak kell lennie: teljes életmódváltás, nem "na most két hétig fogyózok!". Valamit elkezdesz, aztán tartod magad hozzá. Pont ezért kell megtalálnod a saját magad étrendjét azokkal az ételekkel, amiket te szeretsz. Ez az elsődleges lépés, hogy eleve azt eszed, amit szeretsz, csak úgy és annyit, hogy az megfeleljen. A mozgás jó dolog, segít, de az igazi csoda a konyhában történik. A másik ami fontos, az pedig megfelelő egyensúly, megfelelő vitaminbevitel és elegendő alvás.


Helyi fogyás pedig nincs.

2015. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ksznm :)
2015. aug. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!