Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki végigcsinálta az FLP...

Aki végigcsinálta az FLP Clean 9 programot, mennyit fogyott 9 nap alatt?

Figyelt kérdés
Csak a konkrét eredmények érdekelnek! Okoskodók és kioktatók kíméljenek! :)

2015. aug. 1. 22:14
 1/5 anonim válasza:
10 kg fogytam. Ezt a programot még 2009 ben csináltam, és azóta tartom a súlyomat. / Férfi/
2015. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Úúú! Tök ügyes vagy!!!!

Én most vagyok a 2. napomon, kíváncsi voltam, mire számíthatok! Az első nap 1,3 kg lement, de nagyon gyengének érzem magam. A 3. naptól jobban leszek? Neked mik a tapasztalataid?

2015. aug. 4. 09:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyen hatalmas súlyvesztésről C9-cel még nem is hallottam. Mindenki 3-5 kg-okról beszél!
2015. aug. 4. 09:43
 4/5 anonim válasza:
én 2 szer csináltam meg 2 év alatt mind a kétszer 5 és fél kilót fogytam csak ajánlani tudom a c9-et,bár 9 nap alatt 10 kiló fogyás lehet hogy nem egészséges,de az a lényeg hogy jól érezd magad.
2016. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekességképpen írom meg, az első alkalommal 2,5 ment le. Azóta megcsináltam még egyszer. Kb. két hónapja. Akkor 3,7 volt a mínusz!!!
2017. jún. 9. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!