Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eteleket keszitszek...

Milyen eteleket keszitszek vasarnap, amit egesz heten ehetek, mert nem lesz nagyon idom fozni az egyetem miatt?!

Figyelt kérdés
3 het mulva kezdodik az egyetem,elso eves leszek,alberletben fogok lakni,4 masik lannyal. Ok is szinten oda fognak jarni ahova en,es nagyon durva az orarend.. van,hogy reggel nyolctol este 7 ig bent leszunk az iskolaban. Reggelire zabkasa vizben megfozve,gyumolcsokkel,magakkal,tizoraira alma,vagy epp csemege uborka,ebedre sult csirke/pulyka mell,hal,nyul,valami zoldseggel,fozelekkel amit nem lisztel suritek,vacsira turo,salatak,sott tojas.. 10 kilot lekell dobnom meg ebben az evben,elegem van a halogatasbol,meg a sok kudarctol.. 19/L 172 cm 78 kg :/ szepen,lassan letettem a cigit,nem iszom cukros italokat,asvanyvizet,vagy sima vizet iszok,reszelek bele gyombert,facsarok citromot.
2015. szept. 1. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
*keszitsek,magvakkal,liszttel,fott tojas,kudarcbol,elnezest :(
2015. szept. 1. 17:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Vihetsz gyumolcsot, olajos magvakat pl. Mandula, esetleg teljes kiorlesu kenyerbol szendvicset sovany sajttall sonkaval, parolt zoldsegeket hussal

Lehet kapni szenhidratcsokkentett peksutiket is pl. Lipotiban de magadnak is csinalhatsz pl. Zabkekszet vagy hasonlot

Vihetsz salatakatl, esetleg tohalkonzervet

2015. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!