Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg a csirkemel...

Hogy csináljam meg a csirkemellet hogy ne tartalmazzon semmi zsírt, szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Néztem recepteked de mind zsíros. Fogyókúrázok szóval ez nem lenne jó nekem. Tudnátok linkelni vagy írni pár receptet?.

2015. szept. 12. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Párolod, grillezed, sütőben sütöd pld. zöldségekkel együtt, sütőzacskóban készíted el...

Köretnek nem sült krumplit adsz mellé, hanem párolt zöldséget, salátát...

2015. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy pörkölt szerűséget főzöl belőle...
2015. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szénhidrátot még meg is értem, de zsír az mehet mellé azért, még ha nem is sok.


Én azt szoktam csinálni, hogy bepácolom fűszeres olajba (nyilván jobbfélékbe, oliva, kókusz, lenmagolaj), hogy jó sokáig ázzon a fűszeres pácba, néha pici tejet is öntök hozzá, és mindig hirtelen megsütök annyit, amennyi épp elfogy.


Hozzá karfiolpüré, brokkolipüré (450 g brokkoli megfőzve +1 kanál tejföl összeturmixolva), vagy simán párolt zöldségmix, esetleg cukormentes csalamádéhalom, vagy reszelt cukkini, nyami.


azért ne akarj önmagában fehérjét enni, de ezekkel szépen lehet olyan ételeket készíteni, amivel fogysz, megkapsz mindent, ami kell, és ki is bírod, nem csak 1 hétig.


én 2 éve csinálom, és nagoyn jól megvagyok. :)

2015. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogyokúrába a zsír simán belefér. (Eszek, fogyok)
2015. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abban pont annyi zsír van, ami kell a zsírban oldódó vitaminok felhasználához. vagy annyi sem
2015. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te inkább csak levegőt meg fényt egyél, ha ennyire rettegsz minden apró kis tápanyagtól.
2015. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4.:"Fogyokúrába a zsír simán belefér." - ez igaz - viszont más szempontból azért a túlzott zsír sem jó. legalábbis a telített.
2015. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sütőzacskóba süsd, nagyon finom, és semmi plusz zsiradék nem kell bele.
2015. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ma ezt csináltam:


500gramm fagyasztott csirkemell filé

200gramm zöld saláta

2 paradicsom

1 kaliforniai paprika

1/2 kígyóuborka

2 kis krumpli


A fagyott csirkemellfilét még fagyott állapotában csíkokra vágtam, aztán ezeket a csíkokat papírvékony szeletekre metéltem, fűszereztem, sóztam, aztán szép barnára sütöttem állandó kevergetés közben,

A krumplit héjában alufóliába göngyölve megsütöttem a sütőben

Felszeleteltem mindent kis darabokra és voilá kész a házi girosztál...

2015. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemcsak belefér a fogyókúrába a zsír (sokkal jobb zsírosan, mint szénhidrátosan enni, főleg az extrém szénhidrátszegény, zsíros étrend okoz elég hatékony fogyást rengeteg ember esetében, persze ez a módszer nem mindenkinek való!), de szükség is van rá, ha nem is nagy mértékben. Egy pici zsír a húshoz teljesen OK, a zsírfóbia fogyáskor sem jó.

Azt se mondanám, hogy rossz a telített, azok sem egyformák. A tojást vagy a kókuszzsírt sosem tudnám rossznak tekinteni és az egészségtudatos és zsíros táplálkozást folytató emberek sem teszik.

2015. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!