Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy folyamatosan...

Miért van az hogy folyamatosan fogyok de csak a hasamról? 15f

Figyelt kérdés
Mert a combom vékony de a karom az vastag ami nem a legrosszabb hanem hogy nagy a mellem és nem fogyok onnan hanem csak a hasamról.És fiúnak gáz a mell
2015. szept. 19. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg gyúrj mellre és akkor átalakulhat izommá a zsír, igaz lassan, de ez is jobb, mintha nem történne semmi se


és ez szerintem ugyanolyan,mint a hízásnál, hogy valaki mellre/hasra/fenékre hizik könnyebben

te hasról fogysz

2015. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fárasztó egy kérdés. Amúgy genetika.... lehet ez másképp is de ahhoz jó étrend és kemény edzés kell.
2015. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló a zsír soha a büdös életben nem fog átalakulni izommá, teljesen más a két anyag.
2015. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is a zsír soha nem lesz izom, fogyásnál a zsírból akarunk veszíteni és utána izmot növelni. Ennél fogva nincs egyszerre fogyás és izomnövekedés mert az egyikhez kalóriatöbblet másiknál meg kalóriadeficit kell. (!) - kezdőknél előfordulhat mind kettő egyszerre, de ez a folyamat nem tart sok ideig.


Mióta diétázol? Tisztában vagy vele, hogyan kell? Milyen ételeket kell enni? Sportban a mozgásformákkal?


Mert könnyen eltudom képzelni, hogy a hasad azért kisebb mert két különböző időpontban nézed, ha reggel WC után nézed persze kisebb mert nem ettél még semmit, délután meg evidens, hogy nagyobb. De nem tudom mióta diétázol így ez a feltevés is hülyeség lehet ha sok ideje.


Szóval, hogy étkezel? Sportolsz valamit?

2015. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, rosszul fogalmaztam az átalakulást úgy ertettem, ahogy leirtatok :D
2015. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!