Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok és...

Állandóan éhes vagyok és falásrohamaim vannak, pedig nem fogyózom. Miért van ez és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Amióta elkezdődött a suli, folyamatosan eszem, ha nem eszem akkor is enni akarok. Hazamegyek, elkezdem tömni magam csokival, illetve minden mással, amíg már nincs mit megennem... Alapvetően vékony vagyok (161 cm 48kg), de ez a 4 hét elkezdett meglàtszani a hasamon, de nem tudom visszafogni magam...

Mit csinàljak?


2015. szept. 25. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk, valószínűleg van valami lelki eredetű oka, stressz, negatív dolgok evési örömmel ellensúlyozása, tudomisén. Főleg, hogy a suli kezdete óta van ez, nem hiszem, hogy hirtelen valami fizikai változás állt be benned, bár az sem elképzelhetetlen.

S vannak ilyen korszakok. Én nemrég egy hónapig 2800 kcal-t vittem be mindennap. Máskor akár 1400-ig lemegyek, s nem érzem, hogy folyton ennem kéne. Máskor nincs étvágyam, de éhségem annál inkább, nyilván ekkor is sokat eszem. Nem vagyunk mindig ugyanolyan szinten.

Azt sem tudom, mennyit és mit eszel, de a leírásod alapján tényleg nem egészséges a dolog... Hetekig elvoltál ezzel, OK, de most már állj a sarkadra, önmagad ellenében is! Legalább készíts valami olyan ételt, amiből ehetsz egy halommal, ne tarts otthon csokit (ezt sokan írják, úgyhogy biztos van, akinél ér valamit. nálam semmit, percek alatt gyártok magamnak csokis édességet, sütit, bármit)... Valami önuralmadnak kell lennie, még nekem is van, pedig igazán nem sok, hedonista vagyok, ha kívánok valamit, megeszem. De a testi-lelki egészségem fontos s nem akarok egy ételfüggő kis zabagép lenni, hasfájással...

2015. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Az ember azért emelkedett ki az állatok közül hogy tudjon gondolkozni.
2015. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

inzulin rezisztens étrendre keress rá és kezd el.

az rendbe rakja a falásrohamaidat és az éhséged.

2015. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!