Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilónak...

Szerintetek hány kilónak nézek ki?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok. A nyáron olyan 3-5kg-ot fogytam, étrendet változtattam és többet mozogtam, de ahogy elkezdődött a suli, összekuszálódott az étkezésem és annyi vizet sem iszok. Heti kétszer járok fociedzésre 1,5 órás plusz otthon szoktam kardiozni. Hogyan tudnák még fogyni, és mit csináljak az étrendemmel [link]

[link]



2015. szept. 26. 13:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:D Igen, olyan 70-72 kg vagyok, és folytatni fogom a kardiot és megpróbálkozok a futással is, van egy bicikliút valahol a közelben, ahol sokan szoktak futni.:) Azért, aki 60 kg-ot írt, az megdöbbentő volt, kicsit jól is esett, de nem adom fel és akkor el is érem remélem a 60 kg-t.:)
2015. szept. 26. 13:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

a szénhidrátot kell csökkentened és nagyjából így felosztani a napi kajálást-

1.fehérje,zöldség

2.fehérje ,zöldség,ch

3.fehérje,zöldség,ch

4.fehérje zöldség,ch

5.fehérje,zöldség.

a fehérje a hús és a tojás.

a zöldség pl brokkoli,karfiol,cékla,cukormentes savanyúság.paradicsom,paprika stb.

a gabona alapú ch két termékre szűkül zab és rizs,ne legyen több napi 100g-nél és fokozatosan a hetek alatt csökkentsd le 50g-re aztán azt tartsd amíg meg nincs a súly.

zsírbevitel a tojássárgája,kókuszzsírban sütheted a húst és eheted a csirkecomb bőrét is,plusz omega 3 kapszula napi 3-5g.

napi 4 liter víz.

2015. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Ne add fel ügyes vagy sikerülni fog!

Én 15 kgot fogytam szülés után.

2015. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is 171 cm vagyok és 80 fölöttinek gondoltalak. Kevesebbnek néztem ki, mikor 76-78 kg voltam, de gondolom, mindenki más. Nekem inkább fenéken volt, mint hason, meg nagy melleim vannak. Én egyik nyáron edzőterembe jártam, amivel 2 hónap alatt kb. 6 kg-t fogytam. Mikor suli elkezdődött, továbbra is odafigyeltem az étkezésemre és rendszeresen edzettem délutánonként, csak úgy, magamban, ami jól esett. Én sosem futok, nem olyan jó az szerintem. Ez 2 éve volt, most vagyok 53 kg. Ha változtathatnék valamit, azt mondanám, hogy lassabban fogynék, mert a lógó bőr nagyon megkeseríti most az életem. A víz pótlására azért mindenképp figyelj oda, ne menj a (fogyáshoz) ajánlott napi kalóriabeviteled alá, meg építs izmot is bőszen, úgy lesz csinos formád. Ha ezt elhanyagolod, akkor kisebb súllyal sokkal többet kell tenned majd érte. Lehet nem tudok olyan szuper tanácsokat adni, mert sose merültem el ebben a témában, pénzem sincs rá, ezért bocsi. Csak tapasztalatból beszélek.
2015. okt. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!