Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire egészséges étrend?

Ez mennyire egészséges étrend?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, magamra főzök / magamnak készítem az ételeket. 90%-ban ezeket eszem:


1. Zabpehelyben vízben áztatva mazsolával.

2. Sülthús rizzsel (+zöldségkeverék) VAGY krumplipürével

3. Túrós tészta (szalonnával)

4. Saláta (tojás, sajt, tejföl)

5. Tejberizs vagy tejbegriz (fahéj + citromlé)

6. Borsó-, lencsefőzelék (főtt tojással)


Emelett kávé (napi 3), étcsokoládé, halolaj kapszula (omega-3), Centrum multivitamin.


Miket lehetne még enni, ami egészséges és könnyű elkészíteni?



2015. okt. 22. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem célom a fogyás!
2015. okt. 22. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Leveseket , teljes kiörlésű kenyeret meg gyümölcsöket.
2015. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mazsola, krumplipure, turosteszta, tejbegriz es fozelekek... egyik sem tul egeszseges.

Tesztat teljes kiorlesut fogyassz, a szalonnarol nem nyilatkozom, mert allitolag a zsir a baratunk.

Tejbegrizt felejtsd el, tomeny szenhidrat, akkor mar inkabb rizs vagy tejbezabi/koles.

Fozeleket meg teljes kiorlesu liszttel habard, vagy turmixold a felet es ugy suritsd be.

Krumpli helyett meg jo alternativa a paszternak, zeller, vagy edesburgonya.

2015. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyel meg sok halat, majat. Koretnek rizs, bulgur, koles. Gyumolcsok es magvak is mehetnek. Plusz suss kokuszzsirral vagy olivaolajjal.


Elozo voltam

2015. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!