Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Rékával lehet fogyni?

Rubint Rékával lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Napi 20 perc has- és combedzést csinálok, de csak heti 2-3 max 4 alkalommal, mert minden nap van 1,5 órás kézi edzésem, és mellette nem tudom csinálni, csak ha lájtosabb edzés volt, vagy hasonló... Nov. 23-án kezdem a 4.hetet a diétámból("életmódot váltottam")és eddig olyan 3,5/4 kiló ment le.Nem koplalok, meg semmi, csak érdekelne, hogy ezzel combról lehet fogyni, vagy csak a zsír alatti izmot erősítem? (Tudom hogy nincs olyan hogy csak egy helyről fogyunk!)
2015. nov. 21. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja 14/L
2015. nov. 21. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az a cél hogy tönkretedd a egészséged meg az ízületeidet Rubit réka meg sóher norbi a lgjobb választás.
2015. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor tudod, hogy butaság az utolsó kérdésed. Minden mozgás elősegíti a fogyást, mert kalóriát éget el. Ha valamelyik izmodat nagy terhelés éri, akkor az erősödik. Tehát ha a Réka féle edzéssel terheled erősen a combot, akkor erősödhet a zsír alatt az izom.

Kérdés, hogy erre van-e szükséged a kézi edzés mellett. Az is eléggé lábra megy szerintem. Talán pont ezért erősebb a combod, ami nem baj. Nem kell minden lánynak pálcika lábúnak lenni.

2015. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kemény ez a Rubint Réka szitu. :D Megfigyelheted, hogy amikor marketingelni kell a termékeiket, a saját anyjukat is el tudnák adni és "ehetsz mindent", de persze csak azt amit ők árulnak. :)

Nem néztem soha ilyen vacsoracsatákat, de ha láttam a beharangozóban a házaspár valamelyik tagját, csakazértis megpróbáltam időt szánni rá. Pár adás fent van youtube-on szerintem, nézd meg mit rendeznek az étellel. Nem véletlenül néz ki úgy, ahogy, szétszedi a testét és egész nap önsanyargatást végez.

2015. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj istenem, felejtsük már el azt az transzitestű lófogú ostoba tyúkot.

Inkább Péntek Enikő edzéseit csináld, vagy csak fuss intervallban.

helyi fogyás nincs, alsó és felső testet egyszerre kell edzeni hogy jobban alakulj.

2015. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!