Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoktatok munkahelyre,...

Mit szoktatok munkahelyre, suliba vinni tízórainak/ebédnek?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök :D
2015. nov. 24. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a büfét használom.
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok el itthonról, a párom reggelit visz a munkába, rántottát rizzsel vagy krumplival (plusz zöldség), sütit vagy zabkását s mostanában 2 almát. Általában csak vigyáz a vonalaira, de ha épp fogynia kell egy keveset, akkor sem változtat étrendet vagy egyszeri ételmennyiséget, csak kevesebbszer eszik, ez nála elég hatásos.

Én tojást és zöldséget, valamint olajos magvat vinnék, de én erősen szénhidrátszegényen szoktam étkezni.

Klasszikusabb stílusban fogyózóknak jó lehet a hús zöldséggel (s még némi lassú, töményebb szénhidráttal, ha ez nem lenne megfelelő) is, a hús kicserélhető más jó fehérjeforrásra.

2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször semmit , ott van alma abból 1-2szoktam enni meg egy tejeskávét mandulástejjel (azt én viszem be magamnak)
2015. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Csirke rizs brokkoli mindenhova ezt viszem
2015. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban semmit,nem szeretek futtaban enni ,meg a csomagolt kajaert se vagyok oda,de ha ehes vagyok akkor veszek valami gyumolcsot.
2015. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok. Reggel rendesen megreggelizek, de a táskámban szokott lenni egy kis keksz vagy egy szelet csoki, arra az esetre ha megéheznék.

Ebédelni általában otthon szoktam, vagy ha kevesebb időnk van akkor beülünk valahová.

2015. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire általában egy szendvics, mikor mivel megrakva (ma például vaj saláta, sonka, sajt és egy tükörtojás volt benne). Ebédre pedig főtt ételt, amit főzök előző nap. Ma thai pad noodle-t vittem, mert azt csináltam tegnap, most épp gombás töltelékkel sült egész csirkét sütök, abból fogok vinni holnap.


Legtöbbször viszem magammal a kaját, nem annyira drága az ebédlő az irodában, de sok kicsi sokra megy. Persze van, hogy lusta vagyok főzni, olyankor eszek valamit az irodai menüből.

2015. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sűlt húst, krumplit, rizst, bulgurt, fekete rizst, édes burgonyát, kölest, csalamádét, salátát, sült zöldségeket, párolt zöldségeket, halat, tojást
2015. nov. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit éppen főzök. Ma babfőzelék az ebéd, sült debrecenivel
2015. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, ami a főtt vacsorából megmarad másnapra.
2015. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!