Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, de aki nem érzi...

Hülye kérdés, de aki nem érzi jól magát kövéren, az miért nem veszi az akaraterőt, és fogy le?

Figyelt kérdés

Mármint komolyan erre képes elcseszni az életét/egészségét ráadásul nem is szereti magát.. Ennyire nincs akaratereje az embereknek?


Még a betegség sem indok feltétlenül a kövérségre. Nagyonnagyon ritka az, aki tényleg nem tud lefogyni. persze, nehezebb hormonbajjal/egyéb betegségekkel nem 120 kilónak lenni, de koránt sem lehetetlen.


Szóval? Tényleg csak szeretném megérteni ezeket az embereket. Ötletek?


2015. dec. 23. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anno már írtam ide, de van további gondolatom. Arról, hogy milyen az, ha évek óta igyekszel és drasztikus változtatásokat hajtasz végre, a répára is óvatosan nézel (mert cukros), de ez még nem fogyaszt le... S van, aki nálam durvábban küzd (mert én jókat eszem s nem keveset, máshogy nem tudok), nagyon kövér és extrém lassan fogy.

Más pedig eleve vékony és kis erőfeszítéssel akár csontossá fogy. Nem mindenkinek ugyanolyan egyszerű ez.

Van, aki kizárólag éhezve tud fogyni, nem tud jóllakni deficitben a legjobb étrend mellett sem. Aki utál éhezni, ösztönösen rossznak tartja s ilyen, annak elég kemény lehet. Bár nekem is az volt, amikor évek stagnálása után bevállaltam az éhezést, csak hogy arra ébredjek, hogy semmit nem tudtam pihenni és semmire nem vagyok képes, mert kikészültem az enyhe kalóriadeficittől.

Nem mindig olyan egyszerű ám fogyni, hogy jó étrend (amit én évek alatt találtam meg), kisebb kalóriabevitel és kitartás. Nem mindig működik ez olyan egyszerűen.

2016. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem érzi jól magát kövéren, azok többsége előbb-utóbb lefogy. A legtöbb kövér simán jól érzi magát, én is jól éreztem magam kövéren, akkor fogytam le, amikor elkezdtek jönni az egészségügyi problémák.
2016. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!