Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fenékről és...

Hogy tudnék fenékről és combról fogyni?

Figyelt kérdés
Undorítóan nagy fenekem és combjaim vannak, egyáltalán nem tetszik. 16 êves lány vagyok 161cm és 54kg. Eddig nem vált be semmi diéta... Viszont mostmár nagyon zavar, de koplalni nem akarok, az a tanulmányi eredményemnek sem tenne jót és tuti csak a mellem tünne el. Segítsetek pls! Kinek mi vált be?

2015. dec. 31. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nincs helyi fogyás, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz!


Menj le futni, végezz sok kardió és aerob edzéseket, figyelj a kalóriabevitelre, és kevés édességet egyél.

2015. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
70%
Sportolj. Futás, biciklizés, bármi.. De egyébként nem hiszem hogy ezzel a súllyal és magassággal reális az "undorítóan nagy" fenék és comb. Úgyhogy a mozgás mellett kezd el elfogadni és megszeretni magad, vagy sosem leszel elégedett az eredményeiddel.
2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jártam futni-elég sokáig- és sokkal rosstabb lett. plusz izom került a combomra, amitől mégnagyobbnak tűnik..
2015. dec. 31. 13:39
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy nehéz elfogadnom, és megszeretnem magam, hogyha mindenhonnan azt kapom, hogy : hu neked mekkora segged van..

:(

2015. dec. 31. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Az vagy, amit megeszel. Ha kevesebbet eszel, soványabb leszel.

Ha motiváció kell, nézegess képeket az auswitzi fogjokról, ott nem voltam kövér emberek...

2015. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
41%
Több barátom is a nagy(számomra már túl nagy) fenekekre bukik. És néha láttam olyat amire még én is beindultam, hiába nem az ideálom alapból. Többi adatból ki indulva nem lehet vészes. Simán lehet, hogy irigykednek akik nagynak mondják. Plusz tényleg sokszor a csajok önmagukkal nem elégedettek hiába mondja más hogy jól néznek ki. Ex barátnőm is így van a mellével, hiába mondtam, hogy tökéletes neki nem tetszett.
2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Most abban a korban vagy, amikor soha semmi sem jó, önbizalom hiánnyal küzdesz, undorodsz magadtól..stb.

Felvilágosítalak, az izmos popsi és comb a pasiknak nagyon bejön. Tudod inkább legyen izmos, mint zsíros, löttyedt és semmilyen formájú.

Plusz a ti korotokban, minden csúnya, ami nem olyan, mint az átlag nálatok.

Ha elkezdesz rendszeresen sportolni, ne félj, sokkal többen fognak utánad nézni, hogy hűű.. ez aztán a jó csaj, aki ad magára, mint azok után, akik semmit se tettek, csak genetikailag gebék.


Olvass sok önfejlesztő, önismereti könyveket, amik segítenek elfogadni magadat.

2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha a futastol izmosodtal, akkor csak le kell pucolnod a felette levo zsirt es marad az izom. Olvass utana a szalkasitasnak. Az etrend a megoldas.
2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van helyi fogyás. Én direkt fenékre és combra csináltam gyakorlatokat, és csak onnan ment le. (bár máshonnan nem is kellett fogynom). De ha csak olyat csinálsz ami pont fenékre való akkor logikus, hogy onnan fogsz fogyni.
2015. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez jó :) Először is, valószínűleg azért van, mert még meg kell barátkoznod az új, nőies külsőddel. Kisgyerekként ugye nem így néztél ki.

Másodszor, az adataid több, mint jól hangzanak, a legtöbb férfi sokat adna egy ilyen hölgyeményért - én is. Nézd meg a világon a legjobban fizetett női énekeseket, celebeket. Hány tud közülük énekelni? Nem sok. Hánynak van kis popsija? Hát, nem soknak. Egy jó popsival jól meg lehet élni.


Egyetlen dologra kell odafigyelned, hogy a későbbiekben ne élj vissza a helyzeteddel.

2016. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!