Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fenékről és...

Hogy tudnék fenékről és combról fogyni?

Figyelt kérdés
Undorítóan nagy fenekem és combjaim vannak, egyáltalán nem tetszik. 16 êves lány vagyok 161cm és 54kg. Eddig nem vált be semmi diéta... Viszont mostmár nagyon zavar, de koplalni nem akarok, az a tanulmányi eredményemnek sem tenne jót és tuti csak a mellem tünne el. Segítsetek pls! Kinek mi vált be?

2015. dec. 31. 13:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Úgy hogy ahelyett hogy a számítógép előtt ülsz és írod az értelmetlen kérdésedet mozogsz! miért vár mindenki csodákat? amíg nem edzesz addig nem lesz jó alakod és izomzatod. ezért meg kell dolgozni! mindenki azt hiszi h egyik anpról a másikra le lehet fogyni akik meg tényleg komolyan edzenek azkokra meg azt mondják kokszos! holott amíg más a gép előtt ült meg mekis kaját evett addik ő az edzőterembe volt és odafigyelt mit eszik!!!
2016. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna, amit írtam, akkor láthattad volna, hogy jártam futni, csak nem lett jobb, mielőtt megszólnád, igen, múlt időben, mivel már nincs rá időm. Ne magadból indulj ki kérlek, nem, én nem egész nap gépezek, - a kérdést telefonról írtam,a buszon - tudod nekem ehelyett tanulnom kell, itt a nyelvizsga, nemsokára a továbbtanulás,mert nem szeretnék majd egy ilyen élettelen kis tudatlan barom lenni, - mint most te- hogy teljesen ártalmatlan embereket kezdek el oltogatni, anélkül, hogy bármi olyan információval tisztában lennék, ami ehhez szügséges. Köszönöm a kedves válaszodat, de ezúton kérlek, hogyha nem tudsz normális stílusban beszélni, tartsd meg magadnak amit mondani akarsz, mindenki jobbam jár.

A többiek válaszát pedig köszi! :)

2016. jan. 5. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!