Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok fogyni elegendőt?

Így tudok fogyni elegendőt?

Figyelt kérdés
110kg vagyok és a justdancenow.com oldal napi 30 perces használatával fogyhatok? vagy hagyjam m nem érdemes? :D

2016. jan. 1. 16:41
 1/10 anonim válasza:

inkább egyél sokszor keveset + cukros italok mellőzése elegendő folyadék bevitel!!

( víz)! sok sikert

16/L

:)

2016. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu-t kezd el használni, segíten fog!
2016. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne egyél szénhidrátot. Én fél év alatt fogytam egy 10est. Úgy hogy nem ettem semmi nasit max bio cuccokat ami egyébként tök finom. Nem ittam cukrossat. Nem ettem se kenyeret se tésztát se rizs se krupli semmi.( néha tényleg néha barna vagy vmi nagyon egészséges péktermék) Jöhet a sajt tejföl kefir zöldségek gyümölcsök. Húsok zöldséggel(dögivel)! Este 7 körül azért már ne egyél.. mozogj napi egy órát legalább! Majdnem mindegy mit. Én szombabiciklit hassználtam. Meg persze egy két helyen nem a liftet hanem a lépcsőt választottam. Napi két liter Víz minimum! Lehetőleg gyümölcsből is olyat egyéb ami nincs teli cukorral pl zöld alma. Tojás jöhet szintén bármilyen formában.. hozzá paprika v paradicsom v uborka.. néha már mikor mondjuk pár kiló lemet lehet bünözni de ne este! És ne mindig!! Egy idő után át fog állni a szervezeted csak legyen kitartasod nem olyan nehéz! 70%a kaján múlik. Nálad ennyi kilónál sztem a második héten beindul a fogyás.. hírtelen sok fog lemenni...utána semmi. Akkor nem szabad feladni.. utána meg fog indulni ismét. Nekem 1.5 hóapig állt azt hittem megörülök. De nem :D hajrá. Elkezdni nehéz.. de utána meg mint az ágyba ....ás! :D
2016. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja és én is a kalóriabázist használtam.. ;)
2016. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak ezzel nem, az étrend s főleg az ételmennyiség sokkal fontosabb.

Nem tudhatom, milyen étrend passzol hozzád, ez nagyon emberfüggő. Sokunknak bejön a szénhidrátcsökkentés, nekem az erős szénhidrátcsökkentés vált be, de ne annyi szénhidrátra gondolj, mint a 3. válaszoló, hanem a töredékére ;) Viszont van, akinek sokkal több kell. Kinek a sokszor kevés evés jó, kinek a napi egy nagy, egyik sem rossz, ha az adott emberhez passzol. A fő, hogy megfelelő kalóriamennyiséged legyen s megadd a testednek, amire szüksége van.

Természetesen a mozgás is rengeteget segít, főleg, ha nincs nagy felesleg, de mindig jó, sőt kell.

2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát neki elég nagy feleslege van szerintem.. de én csak a saját bevált tapasztalataim írtam le.
2016. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az egészséges zsírvesztéshez egy dolog kell: diéta.

[link]

2016. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A diéta kevés, kalóriadeficit kell, a diéta csak az étrend.

De a neten kutakodva vigyázni kell, mert szinte mindenütt durván kevés kalóriát szeretnek ajánlani, a testépítő oldalakon is, nem is értem.

2016. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A normális testépítő oldalakon nem kalóriamennyiséget ajánlanak, hanem makrótápanyagokat. Ha az stimmel, akkor kalória is fog. :)
2016. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Abban persze igazad volt, hogy kalóriadeficit kell, azt elfelejtettem melléírni.
2016. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!