Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lapos a hasam és...

Hogyan lehet lapos a hasam és véknyabb combom? Milyen gyakorlatokat ajánlotok? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.158 cm magas,53 kg.Ami mások szerint nem látszik rajtam,szerintem viszont igen.A hasam hájas(nem nagyon),a combom pedig elég vastag,a fenekem is elég nagy:D Le szeretnék adni pár kilót(nem sokat,max 4-et)+ szeretnék vékonyabb combokat és lapos hasat.Lehetséges ez?Milyen gyakorlatokat ajánlotok?Elöre is köszönöm a normàlis vàlaszokat:)

2016. jan. 5. 21:38
 1/3 anonim válasza:

A futas nagyon jo, leadja a zsirt mindenhonnan a labat izmositja is+csinalj heti 3-4 alkalommal feluleseket:)

De az etrendedre is jo odafigyelni, sok zoldseg, hus, csokifeleket elhagynj:))

Sok sikert!

2016. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. jan. 6. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Felüléseket ne csinálj, tönkre vágja a gerincedet. Helyette hasprés, találsz jó videókat a neten is. A futás tényleg jó, bár nagyon elvetemült és elszánt aki ilyen időben futásra szánja el magát. :D Ugrókötelezz, azt a lakásban is lehet, ha van helyed, az úszás is jó. Hagyd el a cukros ételeket, italokat, a kenyeret, péksütiket stb.

Sok sikert! :)

2016. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!