Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen nehéz Rubint Réka új...

Milyen nehéz Rubint Réka új (2009) dvd-je illetve menyibe kerül?

Figyelt kérdés
lehet interneten rendelni esetleg illetve biztos megjön ha neten rendelem? illetve várható idén is dvdje?
2010. márc. 25. 20:54
1 2
 11/14 anonim válasza:

netmaffia.hu pirateclub.hu tele van linkekkel ahonnan ingyenesen letöltheted. Én a héten kezdtem. de ma szünet volt, annyira fájnak a combjaim, hogy alig bírok menni, pontosabban úgy megyek mint akit fenékbe...

Mondjuk én mellette konditerembe is járok. (mivel a kar gyakorlatokat nem tudom csinálni annyira, így azt konditeremben pótolom.

2010. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

az biztos hogy sokat ért el meg szép izmos alakja van ...bár mondjuk sokak szerint túl izmos is már

Csak kár,hogy mellette plasztikai műtéten is volt:(

Nekem ez miatt nem jön be...

2010. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én fél éve csinálom. A hasam már kockás.... nagyon szép alakod lesz tőle, ha kitartóan csinálod. Én úgy szoktam, hogy hétfő-szerda-péntek megcsinálom a has és popsi részt, az 40 perc. Hétvégén pedig szombaton és vasárnap a 40 percest ( mindkét nap), és utána még a hasat is.
2010. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!