Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg vastag a combom?

Tényleg vastag a combom?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim is mondták már.És annyira "zavar", hogy fogyóznak mikor vasággyal együtt 40kgt nyomnak.Annyira zavarban érzem magam néha az alkatom miatt.Anya azt mondja jól nézek ki és h ne foglalkozzak velük :D

Tornázgatok itthon.Gyalog jövök és megyek buszra.Sajnos ahol lakom nincs kondi és ahova járok suliba ott nem lenne rá időm,mert kb. 1órát buszozok reggel is és délután is.De kajcsira is próbálok figyelni.Képet küldök privibe ha gondoljátok,ide nem szeretném kitenni!

15/L


2016. jan. 16. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha 40 kg vagy, akkor kizárt, hogy bármid is vastag legyen, ha csak nem 130 cm vagy :) De gondolom, nem.

Küldhetsz képet, szívesen írok véleményt.

2016. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jajj nem én :D ők 40kgk :D én olyan 65kg lehetek
2016. jan. 16. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:
65 kg-osan se lehet olyan vastag, hogy problémás legyen.
2016. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem küldhetsz képet

Azt elárulod h hány centi és hány kg vagy?

2016. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi félreolvastam :D

De a 65 kg sem sok, főleg ha magas vagy.

2016. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért ha 160 centi lennél és zsíros alkat, akkor 65 kilóval már gurulnál. De ilyen adatokból ítélve sajnos nem tudjuk megmondani :D
2016. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Küldöm mindenkinek ahogy tudom,de sajnos most a képfeltöltés nem engedi feltölteni...:/
2016. jan. 16. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Addig írd le, hogy hány centi vagy. S izmos-e (mert mondjuk sportolsz mióta), azért az is sokat számít, ahogy a testalkat is, de azt nem tudod elmondani pár szóban.
2016. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát pontosan nem tudom,de kb. 170cm körül lehetek. Mindig sportoltam valamit. Kb. 5éve kezdtem el kangoozni (elején juniorra mentem). De az csak heti egyszer volt nálunk. Sajnos most pedig már alig van edzés és ahogy mondtam nem szereték távolabbi városokba eljárni ezért. Nekem most első a tanulás hiszen a jövőm múlik rajta. :)

Szval most a kangoo elég sokszor elmarad. Jelenleg tesiből is felmentésem van a térdem miatt. Itthon tornázok Rubint Rékára. Hát az alkatom :D azért nem vagyok annyira zsíros szerintem,de van rajtam egy kis felesleg. A lábam viszonylag izmos,inkább a belső comb rész zavar. Főleg mikor rövidnaciban vagyok és ülni kell :D az borzasztó. És leginkább onnan szeretném ha lemenne a felesleg. Most kajára is figyelek. Dobozolok és viszem suliba. Reggeli pl U1 kakaóscsiga,tízórai alma,ebéd párolt zöldség, uzsi U1 puding vagy gyümi(alma,mandarin) vacsi pedig proteinshake.

2016. jan. 16. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan csak este eszel valamirevaló fehérjét, már ha a port annak tekintjük, mert igazából ételből kéne mennie a zömének...? Ez így nagyon nem jó, hogy bírják így az izmaid?


A mai tinik fogalma a normális női combról sokszor elég fura. Mindazonáltal hihető, hogy van rajtad egy kicsike felesleg, de akkor mi van? A comb alakját pedig a genetika is erősen befolyásolja, van, akinek sosem lesz nagy rés, mint másoknak, hiába fogy le (ez sok lánynak eléggé fontos valamiért).

2016. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!