Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát vagy fogyókúrát...

Milyen diétát vagy fogyókúrát tudnátok ajánlani? Amit suli mellett is belehet tartani és nem nagyon nehéz. Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék fogyni de nyilván nem sokat mert még fiatal vagyok és csak azt szeretném hogy kisebb legyen a hasam meg minden.És azért is szeretnék fogyni hogy tudjak erősíteni a hasamra de úgy ugye hogy lehessen látni.Suliba járok ugye.És milyen diétát vagy fogyókúrát tudnátok ajánlani?Amit nem nehéz nagyon betartani de ugye a suliba is esetleg tudjak vinni olyan kaját.Köszi előre is a választ!

2016. jan. 17. 21:22
 1/5 anonim válasza:
Szia. En is igy vagyok ahogy te. Fogyni szeretnek en is főleg hasból. Most kezdtem a fogyókúrát. Nézz körül a neten sok tipp van de azert leírom en hogy csinálom (ez meg csak a 2.napom) Reggeli: müzli vagy puffasztott rizs joghurttal Ebéd:csirkehús rizzsel zöldségekkel Vacsora:puffasztott rizs csirkesonka , zöldsègek esetleg puffasztott rizs helyett 1-2 vékony szelet barna rozskenyér :) Suliba én puffasztott rizst fogok vinni vagy valami zabkeksz félét.. 16 /L (te hány éves vagy? Fiú v lany?)
2016. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajna ha fogyni akarsz akkor nem csak hasbol fogsz fogyni hanem mindenhonnan

dieta szorol nem kell azt gondolni h mit tudom en milyen hulyeseget kell enni ami nem izlik stb es csak kenyszerbol kell enni

en is sulis vagyok es szerintem tök jó kajákot eszek ahhoz kepest h szálkásítok

csirkemell sütve nagyon finom ugy hogy hagyma teszel hozza meg gombat es meg szorod fuszerrel (mindent kockakra fel vagsz)

reggel eszel sajtot,zoldséget,felvagottat,zabpelyhet de azt a rendes ZABOP nem azt a cukros vackot,teszel hozza egy kis mazsolat meg tejet es kesz

eszel 2x csirkemellet naponta,rizzsel is eheted,zoldsegekkel is,vacsira ehetsz tojást pl tehetsz hozza felvagottat meg zoldségeket es megsutod

2016. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ZABOT*
2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

14 éves vagyok lány és sportolok még hozzá focizok.

2016. jan. 18. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszel tonhalkonzervet meg salata kevereket,citromot,salata fuszert es jo az suliba
2016. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!