Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebbet eszem,6 óra...

Ha kevesebbet eszem,6 óra utAn abszolút semmit! Es hetente kétszer járok edző terembe, ez elég hogy legalább 4 kilót foggyak?

Figyelt kérdés
Mit meg tehetnek? Dietazni nem akarok mert az nem megy :)
2016. jan. 22. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Ìgy nem fog menni. Ezt az este 6 utan nem eszek dolgot meg felejtsètek el vegre. Nem az időpont a lènyeg, hanem a tàpanyagok mennyisège. Az hogy kevesebbet eszel, szinten semmitmondò, nem tudni eddig mennyit ettél. Ha sokat, akkor annak a fele is sok lesz.

Figyelni kell az ètrendre, mert jarhatsz te edzeni heti 7-szer is akàr, ha az etrend rossz, az eredmèny 0 lesz.


Eddig 23 kilòt adtam le, tudom miről beszèlek.

2016. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es hogy sikerült leadni annyi kilót ? Megosztanád velem is ? :)
2016. jan. 22. 22:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó értem az étrendet kell változtatni , de nekem férjem van , gyerekem! Muszáj vagyok főzni minden nap mert nem ehetünk csak saláta levelet mint a kecskék , nem ? Nálunk mindig főtt kaja van , ezért nekem nehéz étrendet változtatni
2016. jan. 22. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted a diéta ill. egészséges étrend az, hogy csak salátát eszel, mint a kecskék?
2016. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na jó ! Akkor mit csináljak ? Adjatok tanácsokat , tippeket ... Koszi
2016. jan. 22. 22:42
 6/15 anonim válasza:
18%
Hogyha az a célod h legalább 4 kg-t leadj akkor az 1. tanácsom az, hogy ne aggódt túl a dolgot. Ez reális cél és nem is olyan nehéz elérni, ga az ember örömmel veszi a "feladatot". Tehát mindig örülj az apró sikereknek is. Ez ösztönző erő lesz arra, hogy ne add fel, tovább folytasd. Nem értek egyet az előttem válaszolóval. Nagyon is fontos,hogy elalvás előtt 3 órával ne együnk, mivel a szervezetünj ekkor már nincs akkora nagy "dolgozásba" és felrakódik az élelem. Ezenkívül az is nagyon fontos, hogy a reggelit sohasem hagyjuk ki, mivel ez indítja be az anyagcserét. Ennél az étkezésnél ehetünk a legtöbbet a nap folyamán. Persze itt is mértékkel.Sose várjuk meg míg éhesek leszünk!!! Egy nap többször együnk keveset. Próbáljuk meg mellőzni a cukros és zsíros ételeket. De persze nem drasztikusan, hiszen pl egyes vitaminoknak zsírokra van szükség a feloldódáshoz. Ez egy kicsi odafigyeléssel főzés mellett is betartható! Az is segít, ha minden főétkezés előtt iszunk egy pohár vizet mivel kissé eltelít. Esetleg citrommal ízesíthetjük ami tisztít és erősíti az immunrendszert. Az nagyon jó ha sportolunk is az étrendre való odafigyelés mellet. Egyébként nem feltétlenül kell edzőterembe járni.. + időt is elvehet amit edzésre fordíthatnánk otthon. A neten sok gyakorlatot találunk ami otthon is végezhető és igen eredményes! :) Heti két nagyobb edzés mellett minden nap edzhetünk 20 percet. 10 p reggel 10 p este... nem sok! Na ha erre mindre figyelsz amit leírtam még göbbet is fogsz fogyni 4 kg-nél!!! :D elhatározás+ cselekvés= siker és öröm. :)
2016. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak !!! Érdekes amit írtál , és nem is tűnik nehéznek betartani !!! Akkor belevágok ! Azért írtam a 4 kilót mert azt tényleg reálisnak tartom ! A magasságom 174 cm , a súlyom 70 ! 2 evvel ezelőtt voltam 65 és tok csinos voltam :) most latom a fényképen ! És aztán jött a baba :) de tavaly télen 75 voltam
2016. jan. 22. 23:15
 8/15 Krisz85 ***** válasza:

ha nem vagy képes elfogadni hogy az amire vágysz pont a diéta kell, akkor veszett ügy az egész.


közhely de igaz:


"aki a célt akarja, annak az ahhoz vezető eszközöket is akarnia kell"


és felejtsd el a 6 után nem evést, ez honnan jön? mi a tudományos alapja? este 10 kor fekszel le az még 4 óra! a testedben nincs egy érzékelő ami veszi a jelet, hogy most 6 órva van akkor hízunk, nem így működik az emberi test


egyél tisztán, ennyit tudok segíteni, ne egyél feldolgoztt és cukros kaját, minél tisztábban eszel, annál jobb eredményt fogsz elérni, és próbálj meg többet edzeni mert a heti 2 az édeskevés


tiszta kaján ezeket értem: zöldség, gyümölcs, rizs, gabonák, sovány húsok és sovány tejtermékek, omega 3 olaj, tehát minden ami nem feldolgozott és enzimhalott


ennyi ötletem van ha nem akarsz diétázni, ami nagy hiba

2016. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aki dietazik az lefogy, de ha abba hagyja a diétát visszahizik nem? Az edző terembe mennek többször is csak sajnos nem tudom megoldani mert pici gyerekem van . Ez is nagy eredmény hogy 2 szer járok mert eddig abszolút nem sportoltam, nem tornáztam ! 6 után nem eszek kérdésedre előtted válaszoló megírta ! Köszi mindenkinek a válaszokat
2016. jan. 23. 15:17
 10/15 anonim válasza:
14%

Pontosan! Igen megírtam. Mit nem lehet ezen érteni kommentelők? De nyugodtan olvassatok utána. Ha később eszel, nem dolgozod le az extra kalória bevitelt, így az könnyebben lerakódik. Ezenfelül, ha az éjszakai emésztéssel nem terheled a szervezetedet, az segíti a nyugodtabb alvást.

Az nem baj kommentelő, ha hetente csak 2-szer mész edző terembe. Többi napon is tornázhatsz mellette otthon! Ahogy azt már írtam is. Kifejezetten a problémás területekre rengeteg edzési forma található a neten. Ezenkívül az edzőterembe való utazás ideje is kihasználható otthon, több edzés formájában. Reggel 10 perc este 10 perc nem sok! Vagy 15-15. Amennyi adódik!

Egyébként, ha hirtelen fogysz akkor fog visszajönni a + kg. De a diétázás nem fogyókúra. Nem kell mumusként tekinteni rá ;D Egy kicsi odafigyelés... ennyi. Az eredmény látható lesz, ezenkívük egészségesebb is leszel. De ha már eddig sikerült lefogyni 5 kg akk ezután is menni fog ;). De 5kg-nél többet ne nagyon, mert az már kevés lenne a magasságodhoz.

Sok sikert! :)

2016. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!