Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokat fogok fogyni lógós...

Ha sokat fogok fogyni lógós lesz a bőröm?

Figyelt kérdés

105kg vagyok le leszeretnék menni kb 75-80kgra.

Ha ez összejön lógós lesz a bőröm?

16/F



2016. jan. 23. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen gyorsan fogysz le és mit sportolsz mellette.

Én úgy fogytam le 101 kg-ról 86-ra, hogy naponta több órát úsztam, 3 hónap alatt.

Nem hogy nem ereszkedett meg a bőröm, hanem sokkal szebb, feszesebb lett. Ez nyilván az úszás hatása volt.

Mert van olyan ismerősöm, aki gyorsan lefogyott sokat és nem sportolt semmit, tiszta plötty lett.

2016. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. A genetikától, kortól, a fogyás sebességétől, illetve a hidratáltságtól.

A genetikád nem tudom, milyen, a korod ebből a szempontból jó,mert fiatalon rugalmasabb a bőröd. Annyi fontos, hogy ne fogyj túl gyorsan, és igyál sokat. Az belülről hidratálja a szervezeted, így a bőröd is.

2016. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(előző) életkortól is függ, szerencsére te nagyon fiatal vagy, úgyhogy a te bőröd még rugalmasabb.
2016. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

heti 4szer megyek kondi terembe.

Néha 20perces kardió

2016. jan. 23. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
37 kilót fogytam 105ről 68ra, és nem lóg a böröm (10 hónap alatt)
2016. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!