Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ide gyorsaaan! Ajánljatok...

Ide gyorsaaan! Ajánljatok módszereket, amivel 3-4hónap alatt 20-25kg-ot tudok fogyni?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok. kiskorom óta duci vagyok.de am nincs rajtam 20 kg kb olyan testalkatom lehet mint rihannának csak nekem van poci,meg széles váll,húsos kar. meg még magas is vagyok. le szeeretném adni,és júniusra,vagy júliusra megszabadulni a feleslegtől.élvezni szeretném a nyarat végre életemben először,és elmenni szépségversenyre mert az arcom megállná a helyét. segítettek nekem? nagyon megköszönném. bbármilyen módszer lehet,és légszi azt is irjátok,h mennyit mozogjak,és mit mozogjak.
2010. márc. 28. 14:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%

Szerintem a legjobb fogyási módszer nem más, mint a helyesen megválasztott táplálkozási forma. Ajánlom, hogy este 6 után ne egyél semmit, kerüld a nassolást. Lehetőleg reggelit egyél, ami ne legyen több 1 zsemlénél és zsírszegény, alacsony kalória tartalmú vajból, mellette zöldség-saláta. Ebédre se egyél sokat, lehetőleg fehérjét (hal), és rengeteg zöldségfélét egyél, majd tarts vízkúrát (egy nap, amikor nem eszel, CSAK folyadékot fogyasztasz!).

Hosszú távon biztos fogyás, de be kell tartani... valamint a fogyás sikeressége után sem szabad visszatérni a nassoláshoz, és korábbi étrendhez: tartani kell a szintet a korábban elhangzott dolgokkal!

2010. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Gratulálok te szerencsétlen. Gondolom úgy okoskodsz, hogy 110 kilóról sikerült lefogyj 108-ra, és már azthiszed értesz hozzá. Mi az hogy este 6 után nem lehet enni semmit? És mi az, hogy egy egész napig ne egyen semmit? Feltudod fogni milyen egészségtelen, mennyi baja lehet belőle baz.dmeg?
2010. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Kedves kérdező, nem szeretnélek elkeseríteni, de sajnos nem lehetséges három hónap alatt húsz kilót leadnod. Fizikai értelemben lehet, persze, kinozhatod magad, de tönkremegy a gyomrod, veséd, felborul az anyagcseréd, hullni kezd a hajad és vérszegény leszel ha ilyen kevés idő alatt ennyire le szeretnéd terhelni a szervezetedet.Ráadásul a bőröd sem fog pár hét alatt hozzáidomulni az új formákhoz. Ezek a kilók nem három hónap alatt kerültek fel rád; logikus hogy nem is adhatod le őket ennyi idő alatt.

Tűzz ki egy kisebb célt; a reális, nem megterhelő mennyiség amit leadhatsz három hónap alatt hat kiló. Ha nagyon elszánt vagy, menj el tízig is akár; de nem árt orvost megkérdezni ha ennél többtől szeretnél szabadulni.

Sok sikert és kitartást!

2010. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy?
2010. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
177cm 80-85kg
2010. márc. 28. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
"kb olyan testalkatom lehet mint rihannának csak nekem van poci,meg széles váll,húsos kar. meg még magas is vagyok. " --> én meg kb. úgy nézek ki, mint barack obama, csak nő vagyok, fehér vagyok, szőke hajam van és más formájú a fejem!
2010. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
uccsó lehet jobban járnál ha ugy néznél ki te nyomoronc
2010. márc. 28. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de még mindig jobban járnék, mintha 177cm-s 85kg-s nagy debella állat lennék nő létemre:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
2010. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

AAAZTAAAA MIVAN ITT???

Szerintem a Lány azért kért tanácsot, mert szueretné megtudni hogy hogy smint kell ezt csinálni, erre itten egyesek letámadják hogy kövér meg ilyenek -.-"

pff de szánalmasak vagytok... nem h inkább valami normálisat irnátok neki mintsem ilyen megalázo szarkazmust!!!!

Szááánalmaaas...


Kedves kérdező!


Lehetettlen ennyit ogyni ilyen rövid idő alatt, persze csak akkor lehetetlen ha nem szeretnél lebetegedni és legyengiteni az imunrendszeredet...

A lényeg h hanyagold az édességet mondjuk minden 2hétben egyél meg egy valamilyen csokoládé félét de ne vidd tulzásba... vagy inkább müzliszeletet :)

A lényeg h hetente legalább 3x menny futni, biciglizni, kocogni

és tornázz(felülések)

És persze a lényeg hogy nagyon figyelj oda a táplálkozásodra igyál sok folyadékot...

naponta legalább 2L

És nekezdj semmiféle hülye diétába mert azokat álltalában nehéz betartani, csináld ugy ahogy te gondolod egyél kevesebbet, rendszerese, és ahogy mondtam az édeséget, chipset, édes, cukros, szénhidrátos és szénsavas üditöket kerüld :)


És nefigyelj ezekre a hülyékre, mindenkinek vannak suly problémái :)

és senkisem elégedett magával!!!

2010. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok debella.:) lefogyok picit és modell leszek.-

a fejem gyönyörű ami neked sose lesz:)

:* kiscsuda:)mert tuti h ilyen vagy a jellemedből adódóan:D

2010. ápr. 1. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!